Najedz się do syta i wyjdź bez płacenia. Z tą kartą McDonald's możesz jeść za darmo do końca życia

Czy ktokolwiek może wejść do McDonald's, najeść się do woli i nic nie zapłacić? Otóż okazuje się, że tak. Wystarczy mieć specjalną kartę, która uprawnia pracowników restauracji do wydania darmowego posiłku. Jak ją zdobyć?

Każdy fan fast foodów marzy o darmowym jedzeniu w ulubionej restauracji. Sieć McDonald’s oferuje taką możliwość posiadaczom McGold Card, czyli złotej karty McDonald’s. Jak zdobyć taką kartę? Okazuje się, że to wcale nie takie proste. 

Zobacz wideo Cheeseburger w domu, a smakuje jak z Maca

Kiedyś McGold Card posiadały gwiazdy i milionerzy. Dziś również i ty możesz ją otrzymać

Przez wiele lat złotą kartę mogli otrzymać jednie gwiazdy, celebryci i milionerzy. McGold Card posiadali między innymi Bill Gates czy Mitt Romney. Do 2015 roku niewiele osób wiedziało o istnieniu specjalnej karty, lecz w programie "Jimmy Kimmel Live" amerykański aktor Rob Lowe pochwalił się, że jest w gronie posiadaczy McGold Card. Dziś nie trzeba być aktorem, muzykiem ani miliarderem, aby wejść do tego elitarnego klubu. Władze restauracji zmieniły zasady i teraz kartę może zdobyć każdy. Wystarczy, że zostanie lokalnym bohaterem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kartę może zdobyć każdy z nas. Trzeba tylko zostać lokalnym superbohaterem

McGold Card może wydać lokalny właściciel franczyzy McDonald's. W 2013 roku zdobył ją Charles Ramsey, kiedy jedząc posiłek w restauracji, ruszył na pomoc trzem kobietom, które zostały zaatakowane przez porywacza. Użytkownicy Twittera nagłośnili sprawę i sugerowali, że restauracja powinna docenić tak odważnego klienta. Sieć obdarowała także kartą swoją najzagorzalszą klientkę. Pochodząca z Pensylwanii Nadine Baum otrzymała ją w prezencie na setne urodziny. Niestety w naszym kraju jeszcze nikomu nie udało się jej zdobyć.

Więcej o: