Takiej okazji za 34,99 zł w Biedronce jeszcze nie było! Sukienka na upalne dni. W Renee i Pepco widnieją podobne

Czy masz już uzupełnioną kolekcję sukienek na lato? Jeśli nie, to już niebawem w sklepach Biedronki będzie można nabyć prawdziwą, kwiecistą perełkę.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sukienki to wręcz idealne ubrania na letnią pogodę. Oprócz tego, że na rynku możemy nabyć mnóstwo stylowych egzemplarzy, to podczas upalnych dni ich wygoda jest nieporównywalna do innych ubrań. Od czwartku 6 lipca w jednym z najpopularniejszych w Polsce dyskontów będzie dostępny model, który od razu wpadł mi w oko.

Zobacz wideo Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelki

Ta sukienka z Biedronki jest przepiękna! Kwieciste uderzenie

Podczas wiosny i lata warto zakładać ubrania o żywych i barwnych kolorach. Wtedy każdy dzień staje się weselszy. Egzemplarz sukienki w takim motywie za kilka dni będzie można nabyć w sklepach Biedronki. To idealna propozycja do kompozycji w gorący dzień. Wystarczy dodać zwykłe klapki w dowolnym kolorze, a stylizacja będzie prezentowała się olśniewająco. Do wyboru dostaliśmy czerwony i niebieski wariant. Oba z nich są miękkie, zwiewne i wygodne.

sukienka z Biedronkisukienka z Biedronki screen biedronka.pl

Renee sprzedaje bliźniaczy model. Świetny na lato

W jakich okolicznościach najlepiej sprawdzą się letnie sukienki? Wszelkiego rodzaju imprezy czy stylizacje na spacer to jak najbardziej odpowiednie warunki. Model z Mohito to świetna opcja do kreacji, w której znajdą się wysokie szpilki i ulubiona biżuteria. Jej charakterystyczną cechą jest przede wszystkim kwiecisty nadruk na całej powierzchni w różowo-pomarańczowych barwach.

sukienka z Reneesukienka z Renee screen renee.pl

W Pepco znajdziesz tunikę plażową. Wygoda na pierwszym miejscu

Co prawda ostatnią propozycją nie jest typowa sukienka, a plażowa tunika, którą równie dobrze można użyć w wielu zestawieniach. Do produkcji modelu z Pepco w 100% użyto wiskozy. Ubranie posiada klasyczny dekolt w kształcie litery V, zapięcie na guziki oraz regulację długości rękawów. Gdzie założyłabyś takie ubranie?

tunika z Pepcotunika z Pepco screen pepco.pl

Więcej o: