Zobacz, jak modne klapki za 39,99 zł sprzedaje Biedronka. Z błyszczącą kokardą. Inne w Deichmann i CCC

W najbliższy czwartek w sklepach Biedronki pojawią się klapki, które z pewnością spodobają się niejednej kobiecie. Podobne modele dostaniemy w CCC oraz Deichmann.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakie buty najbardziej lubisz nosić latem? Trampki, sandały, a może klapki? Warto posiadać w swojej szafie przynajmniej jeden z wymienionych modeli. Takie obuwie to gwarancja stylu i wygodny w dni, podczas których temperatura może sięgać nawet powyżej 30 stopni. W sklepach Biedronki niebawem dostępny będzie gustowny egzemplarz.

Zobacz wideo Jak pozbyć się papierosowego zapachu z mieszkania? Oto nasze myki

Klapki z Biedronki, które założysz w każdy dzień lata. Wielka okazja

Nie od dziś wiadomo, że w wielu lipcowo-sierpniowych stylizacjach często widuje się gustowne klapki. Ich otwarta struktura sprawia, że stopa czuje się przyjemnie i komfortowo. Za kilka dni w Biedronce kupimy model wyróżniający się błyszczącą kokardą w srebrnym kolorze i stylową podeszwą. Po dodaniu dowolnej sukienki powstanie kompozycja, którą wykorzystasz w każdy upalny dzień.

klapki z Biedronkiklapki z Biedronki screen biedronka.pl

Wyprzedaż w CCC! Klapki z kokardą na promocji

Okazuje się, że w sklepach CCC także trwa wyprzedaż. Jednym z przecenionych produktów są klapki z uroczą kokardą. Buty możemy nabyć w metalicznym i czarnym wariancie o rozmiarach 36-41. Ich innym atutem jest lekko podwyższona podeszwa, która dodaje im unikatowego wyglądu. Podobnie jak w przypadku modelu z Biedronki, w towarzystwie np. kwiecistej mini sukienki zaprezentują się wybitnie.

klapki z CCCklapki z CCC screen ccc.eu

Płaskie klapki z sieci Deichmann. Na jaką okazję założysz takie buty?

Trzecią przygotowaną przeze mnie propozycją damskich klapków na lato jest model, który widnieje na stronie internetowej Deichmann. Jeśli lubisz buty na bardzo płaskiej podeszwie, to ten egzemplarz zdecydowanie jest dla ciebie. Do ich produkcji wykorzystano syntetyczny i tekstylny materiał. Wyjście na miasto w takich klapkach będzie bardzo dobrą decyzją.

klapki z Deichmannklapki z Deichmann screen deichmann.com

Więcej o: