Horoskop dzienny 8 lipca. Co może się wydarzyć w sobotę? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 lipca. Weekend to czas odpoczynku. Sprawdź, czy gwiazdy będą Ci sprzyjać. Czeka Cię przygoda, czy kolejna tylko kolejna leniwa sobota?

Horoskop dzienny - Baran 

Po ciężkim tygodniu masz ochotę naprawdę odpiąć przysłowiowe wrotki? Skontaktuj się z Rakiem, specjalistą od imprez. Razem stworzycie egzotyczny duet, ale to może się udać. 

Horoskop dzienny - Byk

Czujesz, że partner nie mówi Ci całej prawdy? Zapytaj wprost, chyba że nie chcesz znać całej prawdy. Decyzja należy do Ciebie. Pomyśl, jak chcesz pokierować tą relacją i dokonaj decyzji. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Możesz omijać swojego wroga naokoło lub stawić mu czoła. Pamiętaj o tym, że strach ma tylko wielkie oczy. A w życiu potrzebne są granice, których druga strona nie szanuje. 

Horoskop dzienny - Rak

Miłość wisi w powietrzu, otrzymasz dziś zaproszenie na rajd po klubach. W poszukiwaniu przelotnych znajomości możesz zadać sobie sprawę z tego, że miłość jest tuż obok. 

Horoskop dzienny - Lew

Czasami postępujesz nie fair, a jeśli ktoś zwróci Ci uwagę wydajesz się być w szoku. Zejdź na ziemię i zacznij traktować innych z szacunkiem, którego sam oczekujesz. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Panna

Otrzymasz dziś nagrodę za swoją ostatnią pracę, szczęście Ci sprzyja. Teraz możesz zrealizować śmiały plan, który od dłuższego czasu chodził Ci po głowie. Czas postawić na marzenia i cieszyć się tym, co szykuje dla Ciebie życie. 

Horoskop dzienny - Waga

Dziś zdobędziesz nowe umiejętności, które możesz wykorzystać tak, jak Ci się to podoba. Z czasem zrozumiesz, że najważniejszy jest fach w rękach, który od teraz może zmienić Twoje życie. Wszystko zależy od Ciebie. 

Horoskop dzienny - Skorpion 

Raz na jakiś czas powiesz coś, co ustala reguły gry, tak będzie i tym razem. Ktoś może poczuć się urażony, ale otoczenie doceni Twoją stanowczość. Skorpiony rzadko kiedy się mylą. 

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny - Strzelec 

Właśnie dziś nieformalną drogą otrzymasz informację o awansie. Przełożeni w końcu przejrzeli na oczy i od tej pory będzie Ci łatwiej. Pamiętaj, kto był z Tobą na drodze na szczyt, bo na górze bywa bardzo samotnie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ten dzień może zmienić wiele w temacie uczuć. Ktoś może nie wprost, ale wyzna Ci swoje uczucia. Zastanawiasz się, czy Wasza wspólna droga ma sens? Zapytaj serca. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Czas zostawić za sobą wszystko to co niepotrzebne, miłość pomoże Ci przetrwać każdy trudny czas i zanim się obejrzysz, wszystko się poukłada i będzie nawet lepiej niż dawniej. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Co czujesz, gdy wszystko układa się po Twojej myśli? Bądź blisko swoich marzeń i pamiętaj, że to Ty musisz uwierzyć w siebie. To Ty musisz być swoim największym kibicem. 

Zobacz też: Tych wakacji nie zapomną do końca życia. Dla 3 znaków zodiaku to będzie zaskakujący czas

Więcej o: