Tego koloru majtek lepiej nie zakładaj latem. Może się to źle skończyć

Noszenie odpowiedniej bielizny jest bardzo ważne, aby poradzić sobie z letnimi stylizacjami. Cienkie i zwiewne materiały bywają zdradliwe i szybko możemy zaliczyć jedną z popularniejszych wpadek modowych. Łatwo można jej jednak uniknąć. Jak? Podpowiadamy.

Latem szczególnie ważne jest, aby zwracać uwagę na wybór majtek, a także regularnie je zmieniać. Chcąc zachować komfort i wygodę, przy wyborze bielizny zwróć uwagę nie tylko na materiał, ale również na jej kolor. Dzięki temu unikniesz wpadki, która często zdarza się, tworząc letnie looki.

Zobacz wideo Stanik z męskich majtek? Brzmi dziwnie, ale to możliwe!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Noszenie białej bielizny z białymi ubraniami? To najgorszy możliwy wybór

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, tworząc letnią stylizację w białym odcieniu to martwienie się, czy bielizna znajdująca się pod spodem jest widoczna. Okazuje się, że jasne odcienie, takie jak biel będą kontrastować ze skórą, co z kolei stworzy widoczny kontrast również pod strojem. W przypadku cienkich, lekkich oraz białych spodni i szortów najlepszym wyborem będzie bezszwowa bielizna w kolorze cielistym. Ten odcień doskonale stapia się z kolorem skóry i nie kolidują ze sobą tak, jak jasne lub ciemne kolory. Warto więc na potrzeby letnich stylizacji w jasnych odcieniach szukać bielizny, która dokładnie odzwierciedli rzeczywisty odcień skóry – od taupe do ciemniejszych brązów. Co więcej, brak linii majtek jest dodatkową zaletą. Nie tylko dobrze wyglądają, ale także zmniejszają otarcia i podrażnienia. Idealnie nadają się do noszenia pod lekkimi i przylegającymi letnimi materiałami, takimi jak sukienki czy lniane spodnie.

Bielizna na lato. Jaką wybrać i czym się kierować podczas zakupów?

Jeśli chodzi o bieliznę damską na lato, wybór lekkich i oddychających materiałów ma, kluczowe znaczenie. Wybierz naturalne włókna, takie jak bawełna, bambus lub modal. Wszystko to pozwala na prawidłowy przepływ powietrza i technologię odprowadzania wilgoci oraz zapobiega dyskomfortowi wynikającemu z pocenia się. Mówiąc o bawełnianych majtkach, potrzebujesz takich, które mają wysoki procent bawełny lub mieszanki bawełny. Zapewni to optymalny komfort przez cały dzień.

Więcej o: