Te trzy znaki zodiaku są postrzegane za najbardziej mściwe. Lepiej z nimi nie zadzierać

Niektórzy wierzą w astrologię i przewidywanie cech charakteru na podstawie daty urodzenia. Które znaki zodiaku postrzegane są za najbardziej mściwe? Lepiej się im nie przeciwstawiać! Sprawdź, czy ty lub ktoś z twoich znajomych należycie do tego grona.

Astrologia kryje wiele tajemnic, które co jakiś czas odkrywane są przez badaczy. Okazuje się, że osoby spod niektórych znaków zodiaku mogą być bardziej mściwe niż inne. Lepiej z nimi nie zadzierać i nie wdawać się w kłótnię. Pamiętaj, by do astrologii podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sylwia Bomba o Lalunie. Jest szansa na zgodę?

Mściwe znaki zodiaku. Bliźnięta

Bliźnięta uchodzą za spokojny i zrównoważony znak zodiaku. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że sprowokowane mogą też stać się mściwe. Okazuje się, że niektóre Bliźnięta prowadzą podwójne życie i nie mają oporów przed grą i udawaniem. Jeśli ktoś je urazi lub wyrządzi im krzywdę, na pierwszy rzut oka mogą przyjąć to spokojnie. Z czasem jednak okaże się, że mimo pokerowej twarzy szybko zaplanują zemstę.

Jaki znak zodiaku jest najbardziej mściwy? Baran

Barany mogą mieć trudny charakter, przez co chcą, by wszystko działo się po ich myśli. Osoby spod tego znaku czasem szybko czują się urażone, dlatego nie warto ich denerwować. Niektóre Barany są pamiętliwe i długo będą wspominać przykre doświadczenie. Niewykluczone, że pokuszą się też o zemstę — zwłaszcza w przypadku wrogów. Może się zdarzyć, że przeprowadzą ją bez skrupułów i mrugnięcia okiem. Niektóre Barany mają problem, by nad tym zapanować.

Z tym znakiem zodiaku lepiej nie zadzierać. Lew

Niektóre Lwy łakną aprobaty towarzystwa, dlatego nie znoszą, jeśli ktoś nadepnie im na odcisk. W takim wypadku mogą nie chcieć wyjaśniać sprawy, za to rozniosą wici i postarają się dowiedzieć o osobie, która sprawiła im przykrość, jak najwięcej. Zyskane informacje mogą wykorzystać, by wbić szpilę w najmniej oczekiwanym momencie. Może się okazać, że w odwecie same sprawią niemały ból.

Więcej o: