Są parą od 21 lat. Pobrali się w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. "Wzruszające"

W Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach doszło do wydarzenia, które wzruszyło internautów. Jedna z pacjentek postanowiła wziąć ślub z wieloletnim partnerem. Krótka relacja z ceremonii została udostępniona na Facebooku.

Na profilu na Facebooku Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach pojawił się niecodzienny wpis. Jest to krótka fotorelacja z ceremonii, jaka niedawno się w nim odbyła. Jedna z pacjentek postanowiła wyjść za mąż za partnera, z którym jest od ponad dwóch dekad. Sakramentalne "tak" powiedziała w szpitalnym łóżku. 

Zobacz wideo Beata Kozidrak planuje ślub? "Czy będzie lipa, to zobaczymy"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pobrali się po 21 latach. Ceremonia odbyła się w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach

W mediach społecznościowych Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach udostępniono wpis, który poruszył wielu użytkowników Facebooka. Dotyczy sytuacji, jaka miała miejsce w jednej z instytutowych świetlic. Pacjentka Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi postanowiła wyjść za mąż za wybranka, z którym jest w związku od 21 lat. Para ma również siedmioletniego syna. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w towarzystwie najbliższej rodziny, znajomych oraz personelu instytutu.

Choroba onkologiczna prowadzi często do podjęcia ważnych życiowych decyzji, do zmian, przewartościowań, do realizacji tego co było odkładane na później.

Zanim pani Dorota trafiła do Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, miała już za sobą wizyty w wielu innych ośrodkach onkologicznych. Choć pacjentka czeka teraz na operację, nie powstrzymało jej to przed tym, by wziąć ślub w szpitalnym łóżku. Ceremonii przewodził kapelan, w wśród gości znalazł się nawet kierownik Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi.

W organizacji ceremonii pomógł personel instytutu. Internauci nie kryją wzruszenia

W przygotowanie uroczystej ceremonii zaangażował się personel instytutu. Pielęgniarka koordynująca przygotowała imponującą dekorację świetlicy, w której odbył się ślub, co również nie umknęło uwadze osób komentujących post na Facebooku. Post zebrał ponad tysiąc polubień, 219 komentarzy oraz 140 udostępnień. Internauci nie kryją poruszenia historią pani Doroty i pana Krzysztofa, o czym dają znać, pozostawiając liczne słowa w sekcji komentarzy. Zamieszczają także mnóstwo życzeń dla pary młodej.

To jest niesamowite i wzruszające. Gratuluję.
Gratulację dla pięknej pary młodej. Pani Dorotko dużo zdrówka i wytrwałości na nowej, lepszej drodze życia.
Dużo miłości i siły do walki aż do zwycięstwa.
Wzruszyłam się. Z całego serca życzę dużo zdrowia.
Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i uśmiechu na długie lata. Gratulacje!
Więcej o: