72-latka przepadła ze śladu. Pani Eugenia kilka dni temu wyszła na grzyby i nie wróciła

28 czerwca zaginęła 72-letnia pani Eugenia Biała. Kobieta wybrała się na grzybobranie do pobliskiego lasu w miejscowości Rogowo-Majątek w województwie podlaskim niedaleko Białegostoku. Od tego dnia nie ma z nią kontaktu.

28 czerwca pani Eugenia Biała wybrała się do lasu położonego w miejscowości Rogowo-Majątek na grzybobranie. Wtedy też była widziana po raz ostatni, gdyż do tej pory nie wróciła do domu, a bliscy nie mogą się z nią skontaktować. Trwają intensywne poszukiwania zaginionej, w które zaangażowanych jest ponad 100 osób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zaginęła 72-letnia pani Eugenia. Wyszła na grzybobranie i nie wróciła do domu

Pani Eugenia Biała ma 72 lata i zamieszkuje w Choroszczy. Ma krótkie, siwe włosy, 152 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. W dniu zaginięcia była ubrana w kurtkę w stylu wiatrówki w niebieskim kolorze, ciemne spodnie oraz kalosze we wzór moro. Miała przy sobie także biały, wiklinowy koszyk. Możliwe jest, że kontakt z nią może być utrudniony ze względu na fakt, że jest osobą głuchoniemą. Mimo intensywnych poszukiwań, miejsce pobytu oraz dalsze losy kobiety wciąż pozostają nieznane.

Trwają intensywne poszukiwania zaginionej. Dotychczas bezskuteczne

2 lipca Ochotnicza Straż Pożarna Choroszcz na swoim facebookowym profilu poinformowała o kolejnych szeroko zakrojonych poszukiwaniach. Do tego czasu tylko ich jednostka przeczesała 2000 ha terenu, mimo to kobieta wciąż pozostaje zaginiona.

Obecnie trwają poszukiwania przy użyciu drona, jednak ze względu na gęste zalesienie terenu są one znacznie utrudniona. Jak podaje strona "Poszukiwani, Zaginieni Cały świat" psy tropiące zaprowadziły ratowników w rejony wsi Izbiszcze oraz Konowały. Osoby, które widziały zaginioną lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu, w jakim przebywa proszone są o bezzwłoczny kontakt pod numerem telefonu 112, lub z najbliższą jednostką policji. 

Więcej o: