Roksana Węgiel wywołała falę hejtu: "Kiedyś nagość wzbudzała wstyd"

Roksana Węgiel to jedna z topowych polskich wokalistek. Tysiące ludzi uważa ją za swoją idolkę. Jednak ostatnia sytuacja sprawiła, że liczba ta może zmaleć.

18-letnia Roksana Węgiel od jakiegoś czasu nie przestaje zaskakiwać. Zaledwie kilka tygodni temu w mediach zaszumiało, gdyż okazało się, że gwiazda zaręczyła się ze swoim chłopakiem. To spotkało się ze sporą krytyką, głównie ze względu na dość młody wiek. Wiele osób wyrażało swoją opinię na ten temat, mówiąc, że piosenkarka "zmarnuje sobie życie". Okazuje się, że to nie koniec podszczypywania fanów.

Zobacz wideo

Roksana kontrowersyjnie

Na piosenkarkę spłynęła ostra krytyka po tym, jak opublikowała na Instagramie dość kontrowersyjne nagranie. Być może nie byłoby większego problemu, gdyby Roksana Węgiel od zawsze zaskakiwała w podobny sposób. Jednak większość osób przywykła do "grzecznego" wizerunku. Wiele z nich bardzo ceni sobie artystkę właśnie z uwagi na tę cechę. Teraz może się to zmienić.

 

Na profilu Roxie pojawił się filmik, w którym przechadza się po mieście w mocno dyskusyjnej stylizacji. Ma na sobie bowiem sam biustonosz, a na nim narzuconą marynarkę. Sporej części fanów tak odsłaniający ciało outfit się bardzo nie spodobał, czego wyraz dali w komentarzach. Niestety duża część z nich to czysty hejt. Jednak nie zabrakło też obrońców gwiazdy. 

"Kiedyś nagość wzbudzała wstyd"

Wyglądasz trochę jak 13-latka, chcąca na siłę nosić stanik, pokazując, jaka to dorosła jesteś. Bez kupy tynku jesteś zwykłą dziewczynką - i to nie jest złe, wręcz na plus. Tylko, zamiast doceniać w sobie tę naturalną młodość i dziewczęcą urodę, to robisz z siebie na każdy sposób o wiele straszą ubiorem, makijażem i skąpym ubiorem. Zastanów się, czy Ty chcesz sobie coś udowodnić, czy innym?
Kiedyś nagość, odkrycie większości ciała wzbudzało wstyd... Dziś zachwyt. Przykre, że coraz mniej wartości na tym świecie.
Czasami zastanawiam się, czy niektórzy ludzie są aż tak zacofani, bo nie mają internetu, czy mają chore głowy. Co wam do tego jak ta dziewczyna się ubiera?
Młodość ma swoje prawa, a że Roksana ma jeszcze możliwość w pełni z niej korzystać - super! Jej młodość jej decyzje!

- czytamy.

Więcej o: