Big Boy schudł 170 kg. Pokazał się na plaży bez koszulki. "Moja wisząca skóra serdecznie pozdrawia"

Mateusz Borkowski opublikował na Instagramie odważne fotografie, które poruszyły jego fanów. Zapozował na nich bez koszulki na plaży po raz kolejny pokazując, jak wygląda jego ciało po utracie ponad 170 kilogramów. - Pozdrawiam, szczęśliwy człowiek - napisał pod nim.

Mateusz Borkowski, znany także jako Big Boy, zyskał rozpoznawalność oraz olbrzymią sympatię widzów dzięki udziałowi w reality show "Googlebox. Przed telewizorem". Przed laty zmagał się z olbrzymią nadwagą, która zagrażała jego zdrowiu, a nawet życiu, oraz uniemożliwiała normalne funkcjonowanie. Mężczyzna postanowił z nią zawalczyć i przeszedł niesamowitą metamorfozę. Niedawno opublikował zdjęcia, na których pokazał wiszącą skórę, która została mu po nadprogramowych kilogramach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Big Boy": Bałem się, że umrę

Mateusz Borkowski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Schudł ponad 170 kg

W 2016 roku Mateusz Borkowski rozpoczął walkę z nadprogramowymi kilogramami. W krytycznym momencie jego waga sięgała niemal 250 kg. Mężczyzna otwarcie przyznał, że poza odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną zdecydował się także na operację bariatryczną. Dzięki olbrzymiej pracy, uporowi oraz samozaparciu w kilka lat zgubił ponad 170 kilogramów. 

Mateusz Borkowski pozuje na plaży. "Moja wisząca skóra serdecznie pozdrawia"

Mateusz Borkowski jest również aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 231 tysięcy osób. Dzieli się na nim swoją codziennością, historią oraz optymistycznym nastawieniem do życia. Oprócz tego wraca do chwil, kiedy jego waga była znacznie wyższa. Niedawno minęło 7 lat od czasu, kiedy schudł. Z tej okazji opublikował kadry z wakacyjnego wyjazdu, na których zapozował w kąpielówkach. Uwagę zwraca nie tylko jego szczupła sylwetka, ale także wisząca skóra, która została mu po tym okresie. Choć pojawiły się głosy, że powinien usunąć ją operacyjnie, w odpowiedzi na jeden z nich przyznał, że póki co nie ma takiego zamiaru. 

 
PS: moja wisząca skóra serdecznie pozdrawia i też jest ze mnie dumna. PS nr 2: a ty nadal myślisz, że to niemożliwe. Pozdrawiam, szczęśliwy człowiek.

Fani zachwyceni metamorfozą Big Boya. "Symbol twojego zwycięstwa"

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komplementów i gratulacji. Wielu internautów uważa, że wisząca skóra jest niczym innym a dowodem na to, jak olbrzymią i trudną drogę przeszedł.

Wisząca skóra? Symbol twojego zwycięstwa
Naprawdę gratuluję przemiany! Stał się Pan dla mnie motywacją i też będę chciał schudnąć
Ta skóra tylko świadczy o tym, jaki trud włożyliśmy, żeby być w tym miejscu, w którym jesteśmy obecnie
Wspaniale wyglądasz. Ta skóra to Twoja piękna historia.
Więcej o: