Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" nosi doczepy? Tak wyglądają jej prawdziwe włosy. "Szok, to ty?"

Dagmara Kaźmierska znana z "Królowych życia" od lat wierna jest blond czuprynie. Celebrytka podzieliła się z fanami na Instagramie, jak wyglądają jej naturalne włosy. Nie tylko kolor znacznie różni się od tego, który ma obecnie.

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną gwiazdą programu "Królowe życia". Widzowie chętnie śledzą odcinki z nią, ale również obserwują ją na Instagramie, gdzie liczba jej fanów wynosi ponad 1,1 miliona osób. Celebrytka w social mediach odsłania kulisy życia zawodowego jak i prywatnego. Jednym z jej charakterystycznych cech wyglądu są blond pukle. Raz dłuższe, raz krótsze, jednak kolor zawsze pozostawał tan sam od początku jej kariery w show-biznesie. Jak się okazuje, blond wcale nie jest naturalnym odcieniem włosów. Kaźmierska podzieliła się fotografiami z młodości, na których nie ma śladu po jasnych pasmach na głowie.

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Znakiem rozpoznawczym Kaźmierskiej są blond włosy. Jak wyglądają jej prawdziwe pasma?

Blond włosy, dużo złotej biżuterii i ekstrawaganckie stroje to znaki rozpoznawcze celebrytki. Jednak nie zawsze tak było. W przeszłości Dagmara Kaźmierska miała zupełnie inny kolor oraz długość włosów. Celebrytka zamieściła na instagramowym profilu fotografie z młodości, gdzie na jej głowie można było zobaczyć ciemne fale. Można więc zauważyć, że na przestrzeni lat gwiazda programu "Królowe życia" przeszła nie lada metamorfozę

 

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Metamorfoza gwiazdy telewizji

Obecnie Dagmara Kaźmierska uwielbia eksperymentować z wizerunkiem. Częste wizyty u fryzjera chętnie relacjonuje na instagramowym profilu. Na zdjęciach, zamieszczonych w wirtualnym albumie gwiazdy można zauważyć, że zmianom ulega nie tylko odcień koloru włosów, ale również ich długość. Raz widzimy celebrytkę we fryzurze sięgającej ramion, a raz za nie. Takich fotografii z przeszłości, jednak nikt się nie spodziewał, o czym świadczą reakcje oraz komentarze pod postem gwiazdy na Instagramie.

Wyglądasz jak rodowita Włoszka. Przypominasz urodą Sophię Loren.
Szok to ty? Z synem jak dwie krople wody.
O Boże... nie do poznania, jak latynoska.
O mamma mia! Istna włoska piękność.
Więcej o: