Bosacka zdradza, jak oszczędzić pieniądze na wakacjach. "Nawet kilkadziesiąt złotych dziennie"

Katarzyna Bosacka podzieliła się niedawno ze swoimi widzami sposobami na oszczędności w czasie wakacyjnych wyjazdów. O czym jej zdaniem warto pamiętać? Oto porady, jakie znalazły się w filmie.

Katarzyna Bosacka co jakiś czas dzieli się różnymi wskazówkami ze swoimi obserwatorami. W związku z rozpoczęciem wakacji ekspertka poruszyła temat oszczędności. Jak podkreśliła w filmie, który został opublikowany na kanale EkoBosacka, jej widzowie bardzo często przesyłają jej tzw. paragony grozy. To zainspirowało ją do stworzenia takiego wakacyjnego poradnika. 

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka pokazuje swój przepis na pierogi. "Najlepszy, bo szybki"

Ekspertka radzi, jak zaoszczędzić w czasie wakacji

Na nagraniu Bosacka podzieliła się swoimi sposobami na oszczędności. Zdaniem ekspertki warto przede wszystkim zrezygnować z kupowania wody w plastikowych butelkach. Znacznie lepiej będzie, jeśli przestawimy się na kranówkę. Poza tym warto zrezygnować z picia kaw na mieście. 

 

Bosacka poradziła także swoim widzom, by przed wyjściem z hotelu czy mieszkania w czasie wakacyjnego wypoczynku, zaopatrzyli się w niezbędny prowiant. - Gotowe kanapki, zwłaszcza w miejscach turystycznych, kosztują krocie - powiedziała Bosacka. I jak podkreśliła, zrobienie takich przekąsek przed wyjściem pozwoli nam zmniejszyć wydatki. Zdaniem Bosackiej, dzięki temu prostemu sposobowi dziennie możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. 

"One smakują zupełnie inaczej niż w domu"

Post na Instagramie zapowiadający film Bosackiej skomentowało wiele osób.  Niektórzy podzieli się swoimi doświadczeniami. "Na stacji Bielsko-Biała kanapka wczoraj kosztowała 16 zł", "Jak czasami idę z dziećmi na plażę, to zawsze robię bułkę z wędliną i pomidorem, mój syn to uwielbia, bo faktycznie nie wiem dlaczego, ale one smakują zupełnie inaczej niż w domu", "Śniadania i kolacje robimy na kwaterze. Obiad różnie - czasem w fajnym miejscu, a czasem w barach typu domowe obiady" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem. 

Więcej o: