Sama o sobie mówi: "Jestem gruba i dumna. Noszę to, co chcę, ludzie gapią się na mnie gdziekolwiek pójdę"

Jewlieah nie tylko emanuje pewnością siebie, ale stanowi też inspirację dla innych młodych kobiet. Obserwatorzy chwalą jej podejście do życia, a przede wszystkim - do własnego ciała. Influencerka motywuje inne osoby do zaakceptowania i pokochania samego siebie.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Bovska o tym, jak zmienia się ciało kobiety, która poddała się procedurze in vitro. "To wszystko się jakoś ukrywa pod ubraniem"

Jewlieah, której działalność w mediach społecznościowych opisał m.in. dziennik "The Sun", prowadzi konto na TikToku, na którym pozuje w rożnych stylizacjach. Poza jest ciałopozytywną influecerką, która zachęca inne kobiety do samoakceptacji i pokochania własnego ciała.

W dosadny sposób odpiera też ataki ze strony hejterów. Bo, niestety, takich również spotyka na swojej drodze. W jednym z nagrań zaprezentowała strój znacznie uwydatniający jej krągłości. "Zastanawiałam się, dlaczego wszyscy dziwnie na mnie patrzą, ale potem przypominam sobie, że jestem grubą ***, która ubiera się w ten sposób" - powiedziała na nagraniu.

Ciałopozytywna tiktokerka: "Ludzie gapią się na mnie"

"Jestem gruba i dumna. Noszę to, co chcę i gdziekolwiek pójdę, ludzie gapią się na mnie" - cytuje slowa ciałopozytywnej TikTokerki brytyjski tabloid. Internauci chwalą ją za pewność siebie i odwagę. "Tak siostro, nigdy nie wiesz, kogo zmotywujesz, by czuł się pewnie w szortach lub krótkich topach" - piszą w komentarzach.

W jeszcze innym filmie, TikTokerka pokazała, jak z dumą spaceruje w czarnym, obcisłym stroju, przyciągając spojrzenia innych ludzi. "Dziewczyno, dajesz z siebie wszystko!" - komentował jeden z jej followersów.

Wyglądasz niesamowicie
Prawdopodobnie to przez to, że tak dobrze wyglądasz

- czytamy w poszczególnych komentarzach pod jej filmami.

Źródła: The Sun/TikTok

Więcej o: