Dzieliło ich 17 lat i "z nią chciał się żenić". Potem się rozmyślił. "Kocham te wszystkie kobiety"

Od ich zerwania minęło już ponad 13 lat. Mimo różnicy wieku, która wynosiła 17 lat, między Tomaszem Karolakiem a Magdaleną Lamparską przed laty pojawiło się uczucie, o którym rozpisywały się media.

Życie uczuciowe gwiazd od lat wzbudza zainteresowanie nie tylko ich fanów, ale również mediów. Przed laty wiadomość o relacji Tomasza Karolaka, czyli jednego z najpopularniejszych polskich aktorów z Magdaleną Lamparską, która ostatnimi laty podbija wielki ekran przebojowymi rolami, elektryzowała cały show-biznes. Mimo różnicy wieku, która wynosiła 17 lat, tych dwoje połączyło gorące uczucie. Z czasem jednak ich drogi się rozeszły.

Zobacz wideo "To musi być miłość" - zwiastun świątecznej komedii romantycznej z Tomaszem Karolakiem

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tomasz Karolak i Magdalena Lamparska. Uczucie zrodziło się na planie filmowym

Para poznała się na planie serialu "39 i pół". Tomasz Karolak, odtwórca głównej roli był wtedy po jednym z rozstań z Violettą Kołakowską. Magdalena Lamparska w produkcji wcielała się za to w rolę w rolę Marty, czyli dziewczyny jego syna. Szybko jednak okazało się, że między aktorami pojawiło się uczucie. W prawdziwym życiu zostali parą mimo 17-letniej różnicy wieku. Oboje chętnie pokazywali się w swoim towarzystwie na branżowych imprezach i wydarzeniach. W przestrzeni publicznej zaczęły pojawiać się oskarżenia wobec młodej aktorki, o rozbicie związku Karolaka z Kołakowską.

 

Karolak zdecydował się wrócić do byłej partnerki. Lamparska nie mogła poradzić sobie po rozstaniu

Z czasem ich drogi się rozeszły. Kilka miesięcy później para rozstała się, a aktor zdecydował się na powrót do Violetty Kołakowskiej. Magdalena Lamparska boleśnie przeżyła rozstanie. W jednym z wywiadów po latach wyznała, jak cytuje magazyn "Viva":

Wiele moich przyjaciółek ma za sobą toksyczne relacje i chyba większość przechodzi różne zawirowania. Trzeba wyciągać z nich wnioski. Ja odrobiłam lekcję, poszłam na terapię. Trwała rok i zakończyła się dużym sukcesem.

W 2022 roku Tomasz Karolak udzielił wywiadu, będąc gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, w którym zdradził tajemnice swoich związków i w szczerym wyznaniu wyjawił, którym partnerkom się oświadczył. Poruszył także temat reakcji z Magdaleną Lamparską. Okazuje się, że łączące ich uczucie było na tyle mocne, że aktor również i ją miał poprosić o rękę.

Violce Kołakowskiej też się oświadczyłem i nic nie wyszło, a jest mamą moich dzieci. Magdzie Lamparskiej też. Z nią to chciałem się żenić. Ilonie Ostrowskiej też się oświadczyłem. Kocham te wszystkie kobiety. One są wspaniałe i bardzo dużo mi dały.

Obecnie Magdalena Lamparska od czterech lat jest szczęśliwą żoną dziennikarza podróżniczego Bartosza Osumka. Para doczekała się dwójki dzieci. W 2017 na świat przyszedł ich syn Tymoteusz, a w 2022 powitali Milę Magdalenę. Tomasz Karolak, nadal związany jest za to z Violą Kołakowską, z którą doczekał się dwójki dzieci. W międzyczasie para zaliczyła jednak rozstanie oraz powrót.

Więcej o: