Danuta Martyniuk kontynuuje metamorfozę. Czeka ją operacja. "To poważny zabieg"

Danuta Martyniuk już jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich zmianami w wyglądzie. Żona słynnego muzyka disco polo schudła 17 kg, a także poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej. Jak się okazuje to wcale nie koniec metamorfozy. Teraz przygotowuje się do znacznie poważniejszej operacji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Danuta Martyniuk od dłuższego czasu wprowadza pozytywne zmiany w swoim życiu. Celebrytka zmieniła nawyki żywieniowe, dzięki czemu schudła już 17 kg. Co więcej, skorzystała również z zabiegów medycyny estetycznej. Niedawno poinformowała, że teraz czeka ja bardziej skomplikowana operacja.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk wydaje najwięcej pieniędzy na.

Fani Zenka Martyniuka krytykowali jej wygląd. "Bardzo mnie to zabolało"

Żona "króla disco polo" przez długi czas mierzyła się z hejtem w sieci. Pod jej zdjęciami fani muzyka krytykowali jej wygląd. - Internauci pisali, że jestem gruba, brzydka, że wyglądam jak mama Zenka i mąż powinien znaleźć sobie kogoś młodszego, atrakcyjniejszego. Bardzo mnie to zabolało - tłumaczyła w rozmowie z "Party" - Wreszcie przyszedł ten moment, kiedy pomyślałam: ja wam jeszcze pokażę! - podkreślała.

Danuta Martyniuk zamieniła słowa w czyny. Na drodze do utraty wagi postawiła na ruch, zmianę nawyków żywieniowych oraz częste picie wody. W rezultacie schudła 17 kilogramów. Dodatkowo zdecydowała się poddać kilku zabiegom medycyny estetycznej. Były to m.in. nieoperacyjny lifting twarzy, korekcja nosa i zagęszczenie skóry twarzy ultradźwiękami. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że to nie koniec zmian w jej wyglądzie.

Danuta Martyniuk przygotowuje się do poważnego zabiegu. Nie zamierza przerywać metamorfozy

W rozmowie z portalem swiatgwiazd.pl żona słynnego artysty wyznała, że ma już zaplanowany kolejny zabieg. Tym razem operacja będzie o wiele bardziej skomplikowana niż poprzednie. Aby się do niej właściwie przygotować, celebrytka poddaje się regularnym zabiegom mezoterapii stymulującej tkanki. Co zamierza zmienić w wyglądzie? - Na początku września czeka mnie operacyjny lifting twarzy. To poważny zabieg, który wymaga przygotowania, by potem człowiek mógł szybko wrócić do formy - wyznała - Jako wykwalifikowana pielęgniarka wiem jakie to ważne - podreślała.

Więcej o: