Majdan pokazał odważne zdjęcie Rozenek. W komentarzach burza. "Wow co za tył", "Photoshop nie wypalił"

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem Majdanem wraz z dziećmi udali się na wczasy. Na ich instagramowych profilach nie brakuje wakacyjnych ujęć. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie.

Radosław Majdan wraz z Małgorzatą Rozenek tworzą związek małżeński, od 2016 roku. Dziś są jedną z bardziej gorących par, w polskim show-biznesie. Para doczekała się syna Henryka. Para mieszka razem wraz z synami prezenterki z poprzedniego małżeństwa. W ich mediach społecznościowych wielokrotnie możemy zaobserwować, że uwielbiają wspólne spędzanie czasu oraz podróże. Tym razem przy okazji wakacji, para podzieliła się w social mediach wyjątkową sesją zdjęciową znad basenu.

Zobacz wideo Czy zagłosowałbyś na Małgorzatę Rozenek-Majdan, gdyby startowała w wyborach do Sejmu? [SONDA]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Radosław Majdan pokazał zdjęcie z odpoczynku. Fani patrzą na sylwetkę Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa i wytrwale pracuje nad formą, czego wielokrotnie byliśmy świadkami w jej mediach społecznościowych. Prezenterka telewizyjna mimo napiętego grafiku znajduje czas na aktywność fizyczną. Przez pewien czas jej instagramowy profil pełen był nagrań prosto z sali treningowej, gdzie odbywała trening pod okiem trenera personalnego. Rezultatami gwiazda może cieszyć się do dzisiaj, czego dowodem jest najnowszy post jej męża. Para w skąpych strojach kąpielowych zapozowała na brzegu basenu. Fani jednak patrzą na figurę prezenterki.

 

Internauci są zachwyceni formą Małgorzaty Rozenek-Majdan. Lawina komentarzy pod postem jej męża

Wakacyjny post pary wywołał niemałe zamieszanie w social mediach. Kilkanaście godzin od opublikowania go w sieci zebrał wiele reakcji w postaci polubień oraz komentarzy. Pod wpisem nie brakuje słów zachwytu i komplementów, dotyczących sylwetki Rozenek-Majdan.

Pani Małgosiu figurka wow. Pupa jak malowana, ale widziałam, ile taka sylwetka wymaga ciężkiej pracy...podziwiam.
Można? MOŻNA!
Wow co za tył.

Pojawiły się również negatywne komentarze sugerujące użycie programów do obróbki graficznej.

Naprawdę Photoshop nie wypalił.
Photoshop wypalił dziury w skórze...
Więcej o: