Joanna Koroniewska odpowiada na hejterskie komentarze. Poszło o biust. "Mój mąż nie narzeka"

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie w bikini. Gwiazda "M jak miłość" postanowiła kolejny raz odnieść się do komentarzy i złośliwych uwag internautów dotyczących wyglądu jej sylwetki, a konkretniej biustu.

Joanna Koroniewska jest jedną z osób publicznych, która nie boi pokazywać się na swoich profilach w mediach społecznościowych bez filtrów. Przez niestosowanie wszelkiego rodzaju upiększaczy gwiazda regularnie mierzy się również z pojawiającym się hejtem, szczególnie w komentarzach. Aktorka w swoim ostatnim poście na Instagramie po raz kolejny postanowiła się odnieść do kilku z nich dotyczących jej wizerunku.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Koroniewska odpowiada na hejt i krytyczne komentarze internautów. Pokazała się w bikini

Osoby publiczne korzystające z wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych zdają sobie sprawę z nieodłącznego elementu tych portali, czyli komentarzy dotyczących publikowanych tam treści. Wraz z mężem regularnie pokazują swoje codzienne życie. Robią to w sposób naturalny, bez koloryzowania i odrealnienia. W ostatnim poście na Instagramie Joanna Koroniewska zwróciła uwagę na temat publikowania przez nią w social mediach, zdjęć w stroju kąpielowym. Gwiazda "M jak miłość" zauważyła, że gdy tylko opublikuje tego typu zdjęcie, w sekcji komentarzy nie brakuje niewybrednych wpisów, często zawierających nietaktowne sugestie. 

Ludzie nadal nie przestaną mnie zaskakiwać. Wrzucasz fotę w bikini i od razu 'złote myśli' kolejnych złotoustych. Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że ja lubię siebie i lubię to jak wyglądam. Ale też i to jak się starzeję. Mój mąż też nie narzeka. Więc w czym problem??? Dlaczego nadal niektórym TO przeszkadza?!!

Aktorka podkreśla, że kwestia wyglądu oraz dbania o siebie nie podlega dyskusji i nie powinna być przedmiotem uwag. Co więcej, Koroniewska dodaje co tak naprawdę się dla niej liczy - zdrowie. Post podsumowała zapowiedzią, że posty z podobną treścią i przekazem będą pojawiały się u niej na profilu. Jej celem jest nie tylko przeciwdziałanie hejtowi, ale również skłonienie internautów do autorefleksji i zwiększonej ilości pozytywnego podejścia do cielesności bez względu na niedoskonałości sylwetki. 

 

Joanna Koroniewska publikuje złośliwe komentarze spod jej postów

W poście na Instagramie Joanna Koroniewska oprócz swojego zdjęcia w stroju kąpielowym oraz obszernego wpisu zamieściła również zrzuty ekranu komentarzy ze złośliwymi docinkami i uwagami odnoszącymi się do wyglądu jej sylwetki. Tym razem tematem drwiących komentarzy był jej biust. Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia dla aktorki.

Wciąż nie mogę się nadziwić, że ludzie potrafią być tak wredni...
Masz totalną rację!
Naturalna kobieta to coś pięknego. Coś, o czym w dzisiejszych czasach się zapomina.
Więcej o: