Małgorzata Rozenek w skąpym bikini. Fanka: "Nie przystoi paradować w stringach w tym wieku"

Niemal wszystko, co publikują gwiazdy, w mediach odbija się szerokim echem. Nie inaczej stało się w przypadku jednego z ostatnich nagrań Małgorzaty Rozenek-Majdan. W komentarzach burza. Wszystko za sprawą jej stroju.

Małgorzata Rozenek-Majdan to niekwestionowana idolka wielu kobiet pod kątem ubioru. Outfity, które wybiera, cieszą się ogromną popularnością. Każda fanka chce wiedzieć, gdzie można dostać dany top czy spódnicę. Co ciekawe, nawet rzeczy, które do tej pory uchodziły za kiczowate, zaprezentowane przez celebrytkę od razu nabierają luksusu. Nie zawsze jednak odbiór jest pozytywny.

Zobacz wideo Czy zagłosowałbyś na Małgorzatę Rozenek-Majdan, gdyby startowała w wyborach do Sejmu? [SONDA]

"Nie przystoi"

Niedawno celebrytka odpoczywała na wakacjach na Majorce. Na jej Instagramie co chwila pojawiały się w związku z tym nowe posty. W pewnym momencie jednak na profilu zawrzało. A to za sprawą nagrania, które opublikowała. Pozowała na nim w cekinowym bikini w pastelowych kolorach. Wydawałoby się, że to filmik, jakich wiele. Wakacje, upał, morze w tle, basen i kobieta w stroju kąpielowym. Okazuje się, że to doskonały materiał  do hejtowania i wpędzania w poczucie winy. Tak, żeby na tym urlopie nie było za miło.

 
Po co to robisz?[...] Czy chcesz, aby więcej młodych dziewczyn popadło w depresje lub targnęło się na swoje życie?!
Nie przystoi paradować w stringach w tym wieku.
Skóra i kości bez mięśni - czy to moda na szkieletorów z odrobiną silikonu? Nie ma tu złośliwości, lecz spostrzeżenie takie. Później młode dziewczyny dostają w głowę i anoreksja gotowa.

Fani na ratunek

Pojawiło się jednak trochę pozytywnych komentarzy. Fani, którzy bronili celebrytki, odnieśli się między innymi do oskarżeń o wzbudzanie depresji wśród młodych osób:

Czytam i nie wierzę! Gruba źle, bo leży, nic nie robi i żre. Chuda źle, bo co powiedzą inne dziewczyny. Biedna źle, bo, patologia tylko dzieci robią. Bogata źle, bo to pewnie po mężu i jeszcze się z tym obnosi. Zazdrość ludzka nie zna granic. Świetna figura!
Przepraszam, ale muszę to napisać. Co ma zgrabna figura Pani Gosi do anoreksji? W głowie mi się nie mieści - kobieta kobiecie takie przykre słowa? To, że przez bikini młode dziewczyny wpadną w anoreksję, to wiecie. A jak Pani Gosia pokazuje, jak ciężko ćwiczy i od której rano, to też zauważyliście. Ubierze się w habit źle, bo buzia ładna, potem zęby za ładne, włosy. A może trochę przykładu, że poprzez ciężką prace są takie efekty. Pani Gosiu jesteś zajebista wspierasz w słusznym celu wiele kobiet. Bardzo Ci za to dziękuję

- czytamy.

 
Więcej o: