Takiej Anny Lewandowskiej dawno nie widzieliśmy. "Twarz zupełnie inna"

Anna Lewandowska zaskoczyła obserwatorów na Instagramie, gdy opublikowała selfie. Trenerka zaprezentowała się w innej niż zazwyczaj odsłonie, czym wyraźnie poruszyła internautów. Niektórym z trudem mogli ją rozpoznać.

Anna Lewandowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich trenerek, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w karate. Znana większości osób również za sprawą męża Roberta Lewandowskiego, który pełni, funkcję kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej. Gwiazda uwielbia eksperymentować z modą, co wielokrotnie udowadniała, zachwycając internautów łączeniem krojów i kolorów. Tym razem postanowiła jednak postawić na nieco inną metamorfozę i zafundowała sobie wyrazisty makijaż.

Zobacz wideo Anna Lewandowska we freak fightach? Peszko: To jest mocne

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mocny makijaż Anny Lewandowskiej. Niecodzienna odsłona trenerki zaskoczyła internautów

Anna Lewandowska od czasu do czasu raczy swoich fanów na Instagramie zdjęciami wykonanymi z ręki typu selfie. Podobnie było i tym razem kiedy trenerka opublikowała post, w którym zaprezentowała się w pełnym makijażu. Ta niecodzienna odsłona gwiazdy zwróciła uwagę fanów na krwistoczerwone usta oraz róż na policzkach. Całość charakteryzacji została zwieńczona wystylizowanymi falami, ułożonymi na jedną stronę.

 

Komplementy, porównania i słowa zaskoczenia. Lewandowska wzbudziła ogrom emocji

Post żony Roberta Lewandowskiego wzbudził wiele emocji wśród jej obserwatorów. Oprócz reakcji w postaci polubień czy komplementów pojawiły się również słowa zaskoczenia. Fani doszukali się również pewnych porównań, do innych znanym osób ze świata show-biznesu.

Czerwień robi robotę.
Pięknie, idealny delikatny makijaż i cudowny kolor szminki.
Wow, te usta!

Niektórym osobom ciężko było rozpoznać trenerkę na zdjęciach w mocnym makijażu.

Nie poznałabym.
Twarz zupełnie inna.
Jak nie ona! Tak się zmienia, że trudno poznać.
Tak, też nie poznałam. Myślałam, że to Magda Boczarska.
Więcej o: