Motyle w brzuchu i szybsze bicie serca? To nie dla tych znaków zodiaku. Niekoniecznie wierzą w miłość

Choć miłość to niewątpliwie piękne uczucie, o którym marzy wiele osób, nie wszystkim przychodzi ono łatwo. Niektórzy z powodu swoich życiowych doświadczeń lub podejścia do życia niekoniecznie w nie wierzą czy do niego dążą. O kim mowa?

Które znaki zodiaku niekoniecznie uważają, że miłość to priorytet, a nawet raczej w nią nie wierzą? Wedle astrologii podobne podejście do życia wyznają trzy z nich. Choć oczywiście do takich informacji należy podchodzić z dystansem, a horoskopy traktować jako ciekawostkę, sprawdź, czy nie jesteś jednym z nich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Byk utrzymuje, że nie wierzy w miłość. Prawda jest jednak inna

Niektórzy uważają, że Byki są zimne i nieczułe. Prawda jest jednak taka, że to niezwykle uczuciowe i wrażliwe znaki zodiaku, które łatwo zranić. Z tego powodu często ukrywają swoje prawdziwe emocje oraz starannie dobierają znajomych. Nie lubią się otwierać i potrzebują dużo czasu, by zaufać. Takie podejście do życia przekładają także na miłość. Bojąc się zranienia oraz tego, że ktoś odkryje ich emocje, wolą utrzymywać, że w nią nie wierzą. Choć zakochują się powoli i ostrożnie, gdy to nadejdzie, ich uczucie jest niezwykle silne oraz intensywne.

Dla Wagi najważniejszy jest rozwój. Nie chce wplątać się w kłopotliwy związek

Osoby spod znaku Panny stawiają na nieustanny rozwój, a wiedzę chłoną jak gąbka. Są niezwykle cierpliwe, dokładne, praktyczne i nie lubią komplikować sobie życia. Z tego powodu starają się unikać niepotrzebnych relacji, także tych miłosnych. Ze względu na ogromną wiedzę, jaką posiadają, inni odbierają je jako zarozumiałe, gdy w rzeczywistości są nieśmiałe, skromne i nie lubią się wychylać. Trzymają się blisko osób, których uczuć są pewne i najczęściej znają się od lat. Tak samo jak w przypadku Byka wolą utrzymywać, że nie do końca wierzą w prawdziwą i oszałamiającą miłość, niż wdać się w problematyczną znajomość.

Wodnik ponad wszystko ceni sobie niezależność. Trudno sprostać jego oczekiwaniom

Wodnik to znak zodiaku, któremu najciężej uwierzyć w prawdziwą, szczerą i powodującą szybsze bicie serca miłość. Być może powodem jest fakt, że najbardziej ceni sobie niezależność i nie lubi na kimś polegać. Co istotne, nie ma problemu z samotnością, której nie traktuje jako porażki. Dobrze mu w swoim towarzystwie. Chętnie uczy się nowych rzeczy i rozwija, także z pewnością się nie nudzi. Nie zmienia to faktu, że jeśli na jego drodze pojawi się ciekawa, intrygująca osoba, którą zapragnie poznać lepiej, będzie w stanie wiele poświęcić, by tak się stało. Co więcej, gdy już pokocha, to całym sobą.

Więcej o: