Odeta Moro w makijażu inspirowanym Barbie. "Hit czy kit?". Fani nie mają wątpliwości

Odeta Moro postanowiła poddać się metamorfozie. Na jej profilu na Instagramie pojawił się filmik, na którym stylistki czeszą ją i malują na podobieństwo Barbie. Fanom bardzo przypadł do gustu makijaż gwiazdy. Zgodnie stwierdzili, że taki make-up to hit.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Odeta Moro prowadziła takie programy jak "Pytanie na śniadanie", "Kawa czy herbata?" oraz "Ja tylko pytam". Była też prezenterką Viva Polska i TVN Meteo Active. Od 2017 roku w Radiu Złote Przeboje prowadzi program "Morowy weekend". Jest też prowadzącą "Onet Rano" na portalu Onet. Od jakiegoś czasu gwiazda testuje makijaże z kolorowym akcentem. Tym razem postawiła na róż.

Zobacz wideo "Barbie" - filmowa opowieść o ideałach [ZWIASTUN]

Makijaż Odety Moro. Inspiracja lalką Barbie

Na najnowszym filmiku na Instagramie Odety można zobaczyć, jak wygląda w makijażu inspirowanym Barbie. Na początku widać Moro w naturalnej wersji, którą zajęli się styliści. Oprócz podkładu, korektora, różu na policzkach i cieni, na oczach prezenterki pojawiły się czarne i różowe kreski. Do makijażu ust użyto konturówki oraz szminki w kolorze nude. Do tego mocno wytuszowane rzęsy i wyprostowane włosy.

Nie miałam Barbie, to chociaż mogę wyglądać tak jak ona. Hit czy kit?

- zapytała fanów pod filmikiem.

 

Kolorowy make-up. Fani jednogłośnie: hit!

Ostatnio gwiazda polubiła kolorowy make-up. Na jej profilu można zobaczyć filmiki z makijażem z żółtym oraz niebieskim akcentem. Chętnie dzieli się też swoimi pomysłami na codzienny makijaż, np. z użyciem brązowych cieni do oczu albo czerwonej szminki. Pod filmikiem z makijażem Barbie pojawiło się wiele komplementów. Internauci są zgodni, że tego typu make-up dodaje uroku i odmładza. Jakim kolorem zaskoczy nas Odeta w kolejnej odsłonie?

Ale pięknie i tak świeżo.
Zdecydowanie hit!
Świetnie, z pazurem.
Pięknie, lekko i młodzieńczo.
Więcej o: