Nie uwierzycie, co zrobiła, żeby mieć rodzeństwo. "Mamo, bardzo przepraszam"

Tiktokerka Keely podzieliła się wyznaniem, na które internet nie był gotowy. Okazuje się, że w dzieciństwie w nietypowy sposób pomogła rodzicom zajść w ciążę. Wreszcie, aż po 25 latach powiedziała, jak przyczyniła się do poczęcia siostry Sam.

Pewna tiktokerka jakiś czas temu zyskała spory rozgłos za sprawą publicznego ujawnienia, w jaki sposób przyczyniła się do pojawienia się na świecie jej młodszej siostry. Okazuje się, że kobieta jako dziecko podjęła się działania, które pomogło jej mamie zajść w ciążę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Trenerka fitness zaprezentowała i wytłumaczyła ćwiczenia, które należy wykonywać po porodzie [MAMY CZAS]

Zrobiła to, by na świecie pojawiła się jej młodsza siostra. "Mamo, bardzo przepraszam"

Tiktokerka Keely (@mama__kee) w jednym z nagrań wyjaśniła, jak przyczyniła się do poczęcia jej młodszej siostry. Okazuje się, że jako dziecko porobiła igłą dziury w prezerwatywach rodziców. Wideo zyskało już prawie 1,5 mln polubień.

Przez 25 lat dochowałam tajemnicy. Myślę, że to czas, by się tym podzielić. Wszystkiego najlepszego, Sam

- napisała na nagraniu. Już na początku filmiku Keely postanowiła przeprosić mamę. - Mamo, bardzo przepraszam — powiedziała. - Nie jest mi przykro, ponieważ Sam tu jest — dodała. Okazuje się, że w dzieciństwie Keely wraz z przyjaciółką postanowiły zakraść się do sypialni rodziców, gdzie na stoliku nocnym znalazły prezerwatywy. Koleżanka wyjaśniła nieświadomej dziewczynce, do czego służą. Mama Keely trzymała w pobliżu igły do szycia, a dzieci postanowiły zrobić w paczkach kirka dziur. Już 6 miesięcy później okazało się, że mama tiktokerki jest w ciąży. - Moja mama powiedziała mi, że jest w ciąży i byłam taka szczęśliwa. Lata mijają, a mama wciąż mawia "nie wiem, jak to się stało. Byliśmy bardzo ostrożni".

Internauci komentują nagranie tiktokerki. "Siostra powinna ci podziękować za życie"

Keely nie wyjaśniła, jak jej rodzice i siostra zareagowali na popularne nagranie. Pod filmikiem oprócz licznych polubień, pojawiło się też wiele komentarzy. Sporo osób uznało sytuację za bardzo zabawną. Pojawiły się też głosy, że siostra powinna podziękować Keely za życie.

To w 100% ich wina. Kto zostawia igły obok prezerwatyw?!
Jeśli twoja siostra jest na ciebie zła, możesz po prostu powiedzieć 'Nie dziękuj, że istniejesz!'
Więc siostra powinna ci podziękować za życie. Dosłownie.
Cieszę się, że nie jestem jedyną osobą, która to zrobiła.
Proszę, zrób wideo z reakcją mamy, jak to ogląda.
Niech mama pamięta o tym, gdy będzie chciała wnuki.
Więcej o: