Hit Biedronce! Bierzesz 2 produkty i za każdy płacisz 25% taniej. Wyprzedaże też w Lidlu

Zaczął się okres wyprzedaży, w którym okazja goni okazję. Dla większości klientów jest to najlepsza chwila na zrobienie większych zakupów bez wyrzutów sumienia. W popularnych sklepach, takich jak Biedronka, Sinsay czy Lidl zaczyna obowiązywać szereg promocji.

Sezon, na który wiele osób czekało ruszył w pełni. Wyprzedaże to czas, który daje okazję zaopatrzyć się w produkty umożliwiające nieco odświeżyć wystrój domu, uzupełnić książkowe zapasy, czy wypełnić luki w wyposażeniu domu. Z czasem na wyprzedażach zmianie ulegają również ceny, które jeszcze bardziej idą w dół. Oto zestawienie aktualnych promocji, którym warto się przyjrzeć.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka: wyprzedaż. Okazja, by zgarnąć potrzebne produkty z rabatem 25%

Wiele osób szuka elementów, które sprawdzą się w domu oraz ułatwią wykonywanie codziennych czynności. Obecnie w sieci sklepów Biedronka od 6 do 8 lipca trwa wyprzedaż. W ofercie znajdziemy nie tylko artykuły przemysłowe, ale także tekstylia oraz książki i zabawki. Na tę szeroką gamę produktów wraz z kartą lojalnościową "Moja Biedronka" będzie obowiązywał specjalny rabat. Przy zakupie 2 rzeczy, każdy z nich będzie 25% tańszy. Co więcej, produkty będzie można mieszać dowolnie, a dzienny limit wynosi 6 artykułów.

WyprzedażWyprzedaż Biedronka

Lidl: wyprzedaż ubrań damskich. Produkty z rabatem 50%

W sieci sklepów Lidl, przez jeden dzień, bo 8 lipca będzie obowiązywała promocja na wszystkie produkty marki Esmara z kategorii moda damska. Limitowana oferta będzie obowiązywała wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Przy zakupie 2 produktów, każdy z nich będzie 50% tańszy. To idealna okazja, aby uzupełnić swoją szafę w potrzebne ubrania.

WyprzedażWyprzedaż Lidl

Sinsay: wyprzedaż. Okazyjne oferty akcesoriów do domu

Sklepy Sinsay oferują obecnie wiele akcesoriów do domu z cenową obniżką. Produkty do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, pokoju dziecka czy łazienki  są przecenione nawet o 50%.

WyprzedażWyprzedaż Sinsay

Ceny zaczynają się już od 7,99 zł. Osoby, które chcą zmienić wystrój wnętrz lub akcesoria mogą mieć ku temu świetną okazję.

Więcej o: