Znaki zodiaku, które nie potrafią wybaczać. Bywają zawzięte i rzadko dają drugą szansę

Nie każdy potrafi powiedzieć "przepraszam". Niektóre znaki zodiaku należą do osób, które nigdy nie wyciągają ręki jako pierwsze, a wybaczenie przychodzi im z trudem. Sprawdź, czy twój znak należy do tego grona.

Astrologowie przekonują, że od znaków zodiaku zależy nie tylko nasz charakter, ale i osobowość. Wyróżniają trzy znaki zodiaku, które są wyjątkowo uparte i rzadko dają drugą szansę. Oczywiście poniższe opisy proponujemy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Rak. Uważaj, bo łatwo go urazić

Zodiakalne Raki znane są ze złożonej osobowości. Z jednej strony są pomocne, ciepłe i pełne empatii, z drugiej zaś humorzaste i uparte. Bywają emocjonalne i nadmiernie przejmują się tym, co powiedzą inni, dlatego łatwo je zranić. Urażone Raki nigdy nie wybaczają. Mają uparty charakter i trudno się z nimi pogodzić. Często zamykają się w sobie i odcinają od osoby, która zaszła im za skórę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Byk. Nigdy nie wyciągnie ręki jako pierwszy

Osoby spod znaku Byka twardo stąpają po ziemi i cechują się dużą pewnością siebie. Nie należą do ludzi ufnych i aby zdobyć ich przychylność, trzeba nieźle się napracować. Mają łagodne usposobienie i są zazwyczaj spokojne oraz przyjazne, jednak gdy ktoś ich zrani, ich zachowanie może zmienić się o sto osiemdziesiąt stopni. Zazwyczaj nie wybaczają i nie wyciągają ręki jako pierwsze. Są zawzięte, dlatego lepiej nie wchodzić z nimi w konflikt.

Skorpion. Uważa, że ktoś, kto zranił, zrobi to ponownie

Skorpiony są jednymi z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Mają skomplikowany charakter i osobowość, przez co trudno do nich dotrzeć. Czasem wydają się wewnętrznie sprzeczne, dlatego nie każdy wie, jak z nimi postępować, aby ich nie urazić. A urażony Skorpion może nie wybaczać. Wychodzi z założenia, że jeśli ktoś raz go zawiódł, z pewnością zrobi to ponownie.

Więcej o: