Ta shopperka za 52 zł z wyprzedaży w CCC to doskonały wybór na lato! Podobne są w H&M i Sinsay

Jaka jest idealna torba na lato? Taka, która będzie odpowiednio pojemna, lekka i praktyczna a przy tym także stylowa! Doskonałą opcję na wakacje stanowią m.in. shoppery, które z łatwością pomieszczą wszystkie przedmioty potrzebne do zwiedzania czy plażowania.

Lato w pełni! Wiele osób właśnie w tym okresie wybiera się wreszcie na wymarzony wakacyjny wyjazd. Jaką torbę najlepiej zabrać ze sobą na taką wyprawę? Niezależnie od miejsca, do którego wyjeżdżamy dobrym pomysłem będzie spakowanie dużej torby, która z łatwością pomieści wszystkie nasze potrzebne rzeczy.

Przeźroczysta torba to doskonała opcja na wakacyjny wyjazd! Model z CCC jest stylowy, praktyczny i bardzo pojemny

Shopper bag to jedna z najbardziej praktycznych torebek, jaką możemy zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd. Jest ona bowiem w stanie pomieścić wszystkie rzeczy, które będą nam potrzebne podczas np. wielogodzinnego zwiedzania. Z łatwością wsadzimy do niej aparat fotograficzny, przekąski czy butelkę wody, a nawet niewielki kocyk! Dodatkowo zabierając ze sobą na wyjazd dużą pojemną torbę, może ona przydać się podczas wyjść na plażę lub na basen. Zmieści ona bowiem zarówno klapki, jak i ręcznik czy ubranie na zmianę.

Przeźroczysta shopperkaPrzeźroczysta shopperka Fot. CCC

Model bardzo stylowej torby typu shopper z częściowo przeźroczystymi bokami, dostępny jest na wyprzedaży w sklepie CCC. 

Te torby to bardzo praktyczne opcje na lato! W Sinsay i H&M dostępne są efektowne modele za mniej niż 40 zł

Torebki w typie shopperów dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach. W sklepach odzieżowych występują zarówno torby skórzane, koszykowe i materiałowe, jak i wykonane z siateczki lub całkiem przeźroczyste. Dwa z ostatnich wymienionych modeli stanowią jedne z najlepszych opcji do zabrania ze sobą na wakacje! Dlaczego?

Przeźroczysta torbaPrzeźroczysta torba Fot. Sinsay

Na wakacjach, bardzo często w torbie znajduje się różnego rodzaju jedzenie i picie, czy też rzeczy na plażę i do wody, które mogą w bardzo szybki sposób pobrudzić naszą torbę od środka. Z tego względu znacznie bardziej praktyczną opcją są torby przeźroczyste lub dzianinowe. Przeźroczysta, łatwa do czyszczenia  torba wykonana z PCV dostępna jest na wyprzedaży w Sinsay. Model siateczkowej torebki, którą z łatwością można wyprać w pralce wraz z innymi rzeczami, dostępny jest natomiast w H&M.

Torba siateczkowaTorba siateczkowa Fot. H&M

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: