Ażurowe bluzki to modowy HIT dla 50-tek! Dostępne są za 30 zł w Sinsay. Podobne w Zarze i Renee

Ażurowe materiały to jeden z największych trendów na lato 2023! Zarówno sukienki, jak i i koszule czy bluzki wykonane z takiego materiału, stanowią jedne z najmodniejszych elementów garderoby tego sezonu. Ażurowa bluzka idealna dla 50-tek dostępna jest za 30 zł w Sinsay!

Ażurowe materiały z ozdobnymi wycięciami zawładnęły trendami na lato 2023! W letnich kolekcjach sklepów odzieżowych znalazło się wiele elementów garderoby wykonanych właśnie z tego typu tkaniny,  które aktualnie można zakupić na sezonowych wyprzedażach.

Ażurowe bluzki to HIT tego lata! Sinsay wyprzedaje piękny model dla 50-tek za 30 zł

Ażurowe materiały to z pewnością jeden z najpopularniejszych trendów na lato 2023! W tym sezonie do trendów trafiły zarówno sukienki, jak i bluzki oraz koszule wykonane z właśnie takiego właśnie materiału. Ażurowe wzory sprawiają, że ubranie wygląda bardzo elegancko i efektownie. Tego typu bluzki z powodzeniem mogą być więc zakładane zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia!

Ażurowa koszulaAżurowa koszula Fot. Sinsay

Model bardzo uniwersalnej ażurowej bluzki z bufiastymi rękawami dostępny jest w sklepie Sinsay. Jej energetyczny kolor sprawia, że przyciąga ona wzrok i dodaje charakteru całej stylizacji. 

Ażurowe koszule to świetna opcja na wiele okazji! Jak wpleść ją w swoje codzienne stylizacje? 

Ażurowe bluzki oraz koszule to taki rodzaj ubrania, który może zostać założony na wiele różnych okazji. Z powodzeniem można go bowiem zestawić z luźnymi szortami na lato czy klasycznymi jeansami, tworząc modny outfit na co dzień. Ażurowe koszule świetnie wpisują się w tematykę boho, dlatego dobrym pomysłem będzie łączenie ich z lnianymi spódnicami, espadrylami czy koszykowymi torebkami.

 

Ażurowe koszule, oprócz wykorzystania w casualowych, codziennych outfitach, mogą także posłużyć jako baza dla bardziej formalnych looków. Wówczas możemy połączyć ją np. z eleganckimi czarnymi spodniami w kant czy plisowaną spódnicą oraz szpilkami. Dla uzyskania ciekawej stylizacji np. do pracy, białą ażurową koszulę możemy połączyć z jeansami typu straight leg z wysokim stanem oraz sandałkami na obasie.

Ażurowa koszulaAżurowa koszula Fot. Zara

Model uniwersalnej ażurowej koszuli z długim rękawem w kolorze białym dostępny jest w Zarze. Propozycja z krótkim, bufiastym rękawem i ozdobnymi guziczkami, dostępny jest z kolei w Renee.

Ażurowa koszulaAżurowa koszula Fot. Renee

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: