Udało jej się zrzucić ponad 80 kg. Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba

Whitney to influencerka, która w sieci zasłynęła za sprawą spektakularnej metamorfozy - schudła ponad 80 kg. Kobieta pokazała na TikToku oraz Instagramie drogę, jaką przebyła dla zdrowia oraz smukłej i zgrabnej sylwetki. Ponieważ zmiana jest naprawdę olbrzymia, niektórzy nie wierzą, że to ta sama osoba.

Whitney na TikToku śledzi ponad 70 tys. osób. Kobieta chętnie dzieli się na nim nagraniami ze swojej codzienności, smacznymi przepisami oraz pokazuje efekty swojej niesamowitej metamorfozy, która trwała niemal dwa lata. Niektórzy wręcz nie dowierzają, że na zdjęciach przed i po jest ta sama osoba.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maryla Rodowicz zarzeka się, że zna wszystkie diety świata, ale z żadnej nie jest zadowolona

Whitney schudła 82 kg. Postawiła na zdrową dietę oraz ruch

Za spektakularną metamorfozą Whitney stoi silna wola oraz liczne wyrzeczenia. Kobieta zaczęła od terapii oraz zdrowszej i mniej kalorycznej diety, która pozwoliła jej schudnąć 30 kg. Następnie poddała się operacji bariatrycznej. Gdy doszła do siebie, w jej jadłospisie pojawiły się zdrowe, zbilansowane i niewielkie posiłki niskowęglowodanowe, które spożywała regularnie. Oczywiście nie mogło zabraknąć także aktywności fizycznej. Wybrała ćwiczenia na siłowni, którą odwiedzała nawet 5 razy w tygodniu. Gdy schudła, poddała się także zabiegowi usuwania nadmiaru skóry.

Whitney promuje racjonalne podejście do diety. Na jej talerzu lądują także mniej zdrowe posiłki

W swoich nagraniach Whitney wielokrotnie zaznacza, że do odchudzania oraz diety stara się podchodzić racjonalnie. Pozwala sobie na tzw. "cheat meal", czyli posiłki nie do końca uważane za zdrowe oraz słodycze. Wszystko dlatego, że lubi jeść i chce, by mimo diety, jedzenie wciąż sprawiało jej przyjemność, a nie było tylko przykrym obowiązkiem. Takie podejście wraz z odpowiednią dawką ruchu oraz operacją sprawiły, że kobiecie udało się schudnąć do upragnionej wagi. Niektórzy wręcz nie dowierzają, że to ta sama osoba. Udało jej się uciąć wszelkie spekulacje z pomocą zdjęć przed i po na których internauci mogli zobaczyć te same tatuaże.

Smukła sylwetka jest efektem ubocznym. Dla Whitney najważniejsze było zdrowie

Mimo że przemiana Whitney robi ogromne wrażenie, kobieta wyznała, że smukła sylwetka to tylko efekt uboczny, gdyż priorytetem dla niej było zadbanie o zdrowie. Osobom, które uważają ją za swoją inspirację doradza, by właśnie je stawiać jako cel i największą motywację. Jej zdaniem ważne jest, aby kochać i być dumną z siebie na każdym etapie.

Więcej o: