Wakacje Majdanów: Małgorzata siedzi w wannie, a Radosław kibicuje. "Wystarczyło nad Bałtyk przyjechać"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po pełnych przygód wakacjach kamperem, udali się na jedną z hiszpańskich wysp. Tam para celebrytów postawiła na relaks i zabiegi dla ciała oraz duszy. Ostatnio na profilu Radosława pojawiło się zdjęcie z Małgorzatą Rozenek w wannie. "Margarita co taka spięta?" - pytają fani.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą intensywny rok, jeśli chodzi o karierę zawodową. Ci, którzy w mediach społecznościowych obserwują działania celebrytki, wiedzą, że każdy jej dzień był po brzegi wypełniony zadaniami. W końcu nadszedł czas na wypoczynek. Najpierw całą rodziną udali się w podróż kamperem, teraz wypoczywają na słonecznej Majorce. Radosław Majdan pokazał, co robią.

Zobacz wideo Czy zagłosowałbyś na Małgorzatę Rozenek-Majdan, gdyby startowała w wyborach do Sejmu? [SONDA]

Małgorzata siedzi w wannie, a Radosław kibicuje

Na zdjęciu opublikowanym przez Radosława Majdana na Instagramie widzimy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan siedzi w wannie umiejscowionej w otoczeniu palm. Jej mąż z kolei stoi za nią i kibicuje. "Krioterapia…bo woda miała niecałe 3 stopnie" - napisał pod fotografią i dodał, że był to poważny "challenge". Fani nie kryli rozbawienia. "Wystarczyło nad Bałtyk przyjechać", "Nie mów do mnie teraz", "Od razu mi się przypomina „Nie zrobię czelendżu, w d..pie mam czelendż" - pisali w komentarzach.

 

Zimne kąpiele zbawienne dla ciała

Nic dziwnego, że na twarzy Małgorzaty Rozenek-Majdan maluje się skupienie i powaga. Widać, że walczy o przetrwanie, jednak czego nie robi się dla piękna. W końcu zimne kąpiele zbawiennie działają na ciało. Ekspozycja na zimno powoduje, że ciało zaczyna szybko reagować na zmianę temperatury, przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej. Jak dowiodło badanie przeprowadzone przez New England Journal of Medicine, dodanie zimnego prysznica do codziennej rutyny może spalić do 500 kalorii dziennie.

Więcej o: