Te trzy imiona są jak szczęśliwe amulety. Zapewniają ich posiadaczkom powodzenie finansowe i sukces

Czy imię może przyciągać pieniądze? Zdaniem ezoteryków jak najbardziej. Wyróżniają trzy imiona, które przynoszą szczęście w życiu i zapewniają ich posiadaczkom powodzenie finansowe. Sprawdź, czy twoje imię należy do tego grona.

Ezoterycy twierdzą, że imiona determinują nie tylko nasz charakter i osobowość, ale także przyszłość. Osoby o tych imionach mają w życiu szczęście i powodzenie, a wiele rzeczy przychodzi im z łatwością. Oczywiście poniższe opisy proponujemy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Najchętniej wybierane imiona dla córek w 2022 roku

Natalia. Nie wie, co to porażka

Imię pochodzi z języka łacińskiego i oznacza "dzień narodzin". Kobiety o tym imieniu uchodzą za subtelne, ambitne i stanowcze. Chociaż bywają dumne i pamiętliwe, w trudnych sytuacjach potrafią zachować zimną krew. Są żywiołowe, pełne energii i szybko się uczą, a w życiu mogą wiele osiągnąć. Dzięki wrodzonej intuicji i inteligencji pewne rzeczy przychodzą im łatwiej niż innym. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Oliwia. Szczęście to jej drugie imię

Imię oznacza "gałązkę z drzewa oliwnego". Noszą je kobiety o spokojnym i łagodnym usposobieniu. Rzadko wdają się w konflikty, a jeśli dochodzi do różnicy zdań, często szukają kompromisów. Są inteligentne i ambitne, przez co zazwyczaj osiągają cele, jakie przed sobą postawiły. Rzadko odnoszą porażki. Los im sprzyja, a szczęście to ich drugie imię.

Amelia. Ma nosa do inwestycji

Pochodzi z języka staroniemieckiego, a osoby o tym imieniu są twórcze, odpowiedzialne i rozważne. Rzadko podejmują pochopne decyzje, dlatego wszystkie ich działania są przemyślane i opracowane na sukces. Nie wiedzą, czym jest porażka i mają dar podejmowania trafnych decyzji, które podyktowane są intuicją. Mają także nosa do inwestycji i lokowania pieniędzy, dzięki czemu szybko pomnażają majątek.

Więcej o: