Panna młoda załamana. Na ślubie wszyscy mówili o jednym. "Nikt nie miał czerwonego wina?"

Ten dzień miał wyglądać zupełnie inaczej. Trzy z zaproszonych kobiet nie popisały się wyborem kreacji, ale jedna z nich sprawiła, że panna młoda była zdruzgotana. - "Nie, to już przesada", "Dosłownie powinni kazać jej wyjść"- komentują internautki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Dla wielu kobiet ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, który bardzo często planują przez wiele miesięcy chcąc, by wszystko było idealnie. Czasem jednak nie wszystko da się przewidzieć, szczególnie w kwestii zachowania gości. Na własnej skórze przekonała się o tym ta panna młoda.

Zobacz wideo Ile wypada dawać do koperty na wesele?

Pokazała, w czym przyszła na ślub. Pomylono ją z panną młodą. "O Boże"

Kristina Drobach, prowadząca na TikToku profil pod nazwą @drobach, opublikowała na swoim profilu filmik, w którym pokazała kreację jednej z zaproszonych kobiet na weselu swojej przyjaciółki. Okazuje się, że przyjaciółka pana młodego postanowiła wybrać kreację, która do złudzenia przypominała suknię ślubną. Kilku gości podobno nawet pomyliło ją z panną młodą. 

To był ślub mojej przyjaciółki, którą znam 8-9 lat. Gdy dostałam zaproszenie, motywem przewodnim ślubu miała być leśna bajka, więc zasugerowali, by stroje były w kolorach zielonym, brązowym, beżowym, takich kolorach ziemi. (...) Gdy dotarliśmy na ślub, byliśmy odrobinę spóźnieni, wszyscy rozmawiali o kobiecie noszącej tę sukienkę. Moje bliskie przyjaciółki podeszły do mnie i zapytały "O mój Boże, widziałaś tę dziewczynę?". Wszyscy o tym rozmawiali. (...) Jeden z usługodawców podszedł do mojego narzeczonego i zapytał, czy to jest panna młoda. To było jeszcze, zanim pojawiła się właściwa panna młoda. Wiele osób pomyliło tę kobietę z panną młodą, bo z daleka właśnie tak wyglądała. Panna młoda była bardzo niezadowolona, bo zauważyła suknię tej kobiety - opowiedziała Kristina w drugim wideo. Dodała także, że na ślubie były jeszcze dwie inne kobiety, które pojawiły się w białych kreacjach. Jedną z nich była mama panny młodej, a druga postawiła na krótką opinającą ciało sukienkę, która oprócz koloru nie miała nic wspólnego z suknią ślubną.

Internauci zniesmaczeni kreacją przyjaciółki pana młodego. "Powinni kazać jej wyjść"

Pod filmikami pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów oburzonych wyborem takiej kreacji:

Więc... nikt nie miał czerwonego wina?
Jak ona mogła
Natychmiast do usunięcia
Przyjaciółka pana młodego? Hmmm. Wysyła wiadomość? Panna młoda strzeż się
Nie, to już przesada
Dosłownie powinni kazać jej wyjść
Nie zrobiła tego
To prawie suknia ślubna
Gdybym była panną młodą, wstałabym, wskazała na nią i powiedziała: Przykro mi, musisz wyjść

- piszą. Tylko kilka osób stwierdziło, że nie widzą problemu w wyborze takiej stylizacji: "Szczerze mówiąc, nawet nie przyćmiewa panny młodej... Wygląda jak zwykły 2-częściowy zestaw. Nic takiego", "Wygląda naprawdę ładnie. Jestem pewien, że nie było jej zamiarem zdenerwować pannę młodą. Suknia panny młodej była niesamowita".

Więcej o: