Ten model ażurowych spodni z Sinsay robi furrorę na Instagramie! Podobne dostępne są w Pull&Bear i Renee

Ażurowe materiały to zdecydowanie jeden z największych trendów tego lata. Oprócz sukienek oraz bluzek wykonanych z takiej właśnie tkaniny dużą popularność zyskują także ażurowe spodnie. Ten model z Sinsay robi furrorę na Instagramie!

Ażurowe tkaniny szturmem wdarły się do największych modowych trendów tego roku. Latem 2023 materiał ten noszony jest zarówno w eleganckich, jak i codziennych, czy nawet plażowych stylizacjach. W sklepach odzieżowych dostępnych jest bowiem niezwykle wiele modeli ubrań z tym właśnie motywem. 

Na punkcie tych ażurowych spodni oszalał cały Instagram! Są efektowne i bardzo wygodne

Ażurowe spodnie to jeden z tych elementów garderoby, który można nosić na wiele różnych sposobów oraz okazji. Najczęściej spodnie z dużymi ozdobnymi oczkami zakładane są na plażę, jako ubranie, które noszone jest bezpośrednio na strój kąpielowy. Na Instagramie pojawia się jednak wiele inspiracji, jak stylizować ten element garderoby także na co dzień. 

 

Ażurowe spodnie doskonale sprawdzą się jako element luźnej letniej stylizacji, idealnej do spacerowania czy nawet kilkugodzinnego zwiedzania. Oczka zapewniają bowiem doskonałą cyrkulację powietrza dzięki czemu spodnie są niezwykle komfortowe do noszenia nawet podczas bardzo gorących dni. 

Ażurowe spodnieAżurowe spodnie Fot. Sinsay

Model spodni, który tak licznie obecnie pojawia się na profilach popularnych Instagramerek, dostępny jest w sklepie Sinsay! Propozycja ta jest nie tylko bardzo stylowa i efektowna, ale także bardzo komfortowa do noszenia oraz niedroga.

Jak stylizować jedne z najmodniejszych spodni tego sezonu? Ciekawe modele dostępne sa w Renee i Pull&Bear

Ażurowe spodnie to element garderoby, który można wkomponować w codzienną stylizację lub założyć na bikini noszone na plaży lub podczas imprezy nad basenem. W codziennym looku, ten rodzaj spodni dobrze wyglądał będzie w połączeniu z klapkami lub lekkimi trampkami. Górę stylizacji stanowić może pasująca góra – kiedy spodnie te występują w komplecie, lub np. gładki top w bazowym kolorze.

 

Model ażurowych spodni, który doskonale sprawdzi się jako element plażowej lub imprezowej stylizacji dostępny jest w Renee.

Ażurowe spodnieAżurowe spodnie Fot. Renee

Propozycja dostępna w Pull&Bear może stanowić natomiast modną podstawę wielu letnich, codziennych stylizacji. 

Ażurowe spodnieAżurowe spodnie Fot. Pull&Bear

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: