Dziadek z Japonii testuje polskie słodycze. Jego mina mówi wszystko

Krówki, śliwki w czekoladzie i cukierki z galaretką to najpopularniejsze polskie słodycze. Nierzadko częstujemy nimi obcokrajowców, żeby poznali nasze smaki. Pewien Japończyk postanowił dać do spróbowania swojemu dziadkowi trzy rodzaje polskich cukierków.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Każdy kraj ma swoje przysmaki. Jeśli chodzi o jedzenie, królują u nas pierogi, bigos i kotlet schabowy. Możemy też pochwalić się pysznymi słodyczami. Japoński tiktoker otrzymał paczkę ze słodkościami od przyjaciela z Polski. Trzema rodzajami cukierków postanowił poczęstować swojego dziadka. Które z nich posmakowały Japończykowi najbardziej?

Zobacz wideo Sprawdzone - test słodyczy - oryginał czy odpowiednik z Biedronki?

Polskie słodycze. Japończyk próbuje i ocenia

Ken Solo to tiktoker z Japonii. Na jednym z filmików na swoim profilu na TikToku częstuje dziadka baryłkami z nadzieniem alkoholowym, czekoladowymi cukierkami z galaretką oraz truflami. W pierwszej kolejności dziadek spróbował baryłek, którym przyznał ocenę 7/10. Były według niego zbyt słodkie. Jako drugie spróbował trufle. Powiedział, że są słodsze od tych japońskich. Otrzymały ocenę 7,5/10. Ostatnie były cukierki z galaretką w środku, które dziadek ocenił aż na 9/10 punktów. Spróbował cukierka z cytrynowym nadzieniem i smak był dla niego idealny: nie za słodki.

Co Japończycy powinni jeszcze zjeść? Internauci polecają

Tiktoker sam próbował wcześniej kilku polskich produktów: żurku, kisielu, flaków ze słoika, a nawet wódki. Wszystkimi testami dzieli się na swoim tiktokowym profilu. W komentarzach pod filmikiem z udziałem dziadka pojawiło się wiele komentarzy od polskich widzów. Zachęcają Japończyka do spróbowania innych polskich przysmaków i ponownej oceny. Co dodałybyście do tych propozycji?

Jeszcze krówki.
Jakby spróbował cukierków z galaretką malinową, byłoby 10/10.
Dziękujemy za spróbowanie naszych cukierków.
Musisz mu pokazać pierniki.
Niech spróbuje kebaba.
Więcej o: