W czasie remontu 200-letniego domu znalazła klapę. Otworzyła ją i zaniemówiła

Jennifer jakiś czas temu rozpoczęła remont ponad 200-letni dom swoich rodziców. Pewnego dnia kobieta dokonała zadziwiającego odkrycia. - Tajne pokoje były ukryte przez wiele lat - wyznała tiktokerka.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści - m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i rodzicielskie. Bardzo popularne w ostatnim czasie są także filmy, na których ludzie dzielą się zaskakującymi historiami ze swojego życia. Często stają się one viralami. Tak też było w tym przypadku.

Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć dziecko w Polsce:

W czasie remontu dokonała zadziwiającego odkrycia. Wszystko nagrała

Jennifer Mallaghan z Wielkiej Brytanii opublikowała nagranie, o którym zrobiło się głośno w mediach na całym świecie. Historię opisał między innymi portal "New York Post". Kobieta jakiś czas temu dokonała ciekawego odkrycia. Jej widzowie byli pod ogromnym wrażeniem.

Jennifer remontowała razem z mężem ponad 200-letni dom swoich rodziców. Jak zdradziła kobieta, pewnego dnia znalazła ukrytą klapę schowaną pod deskami podłogowymi, o której istnieniu nie miała wcześniej pojęcia. Natychmiast chwyciła za swój telefon i wszystko nagrała. Tutaj możecie obejrzeć jej filmik w całości:

Czy to był przystanek podziemnej kolei?

Po otworzeniu klapy kobieta odkryła stare i nieużywane pomieszczenia. - Tajne pokoje były ukryte przez wiele lat - napisała pod swoim nagraniem na TikToku. - Żadnych trupów, żadnych skarbów - zażartowała na filmie. Nagranie cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, jaką funkcję w przeszłości pełniły ukryte pomieszczenia. - Może to był przystanek podziemnej kolei - napisała pod filmem jedna z kobiet. 

Więcej o: