Grała Anię w "M jak miłość". Z serialem pożegnała się 6 lat temu. Jak dziś wygląda?

Pierwszy odcinek "M jak miłość" został wyemitowany w listopadzie 2000 roku. W rolę Ani Wojciechowskiej, córki Marty i Norberta, wcielały się trzy aktorki. Jedną z nich była Weronika Wachowska, która w tym roku skończyła 18 lat. Jak dziś wygląda?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

"M jak miłość" jest emitowane na antenie TVP2 od 23 lat. W rolę Marty Mostowiak od początku wciela się Dominika Ostałowska, natomiast jej córkę Anię grały trzy aktorki: Julia Paćko, Weronika Wachowska oraz Gabriela Świerczyńska. Wachowska występowała w produkcji przez 4 lata i odeszła z niej w 2017 roku. Nie zniknęła jednak z show-biznesu i dalej gra w serialach.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'M jak Miłość'

Weronika Wachowska. Zadebiutowała w wieku 5 lat

Weronika Wachowska urodziła się 5 stycznia 2005 roku. Gdy miała 5 lat, wystąpiła w reklamie margaryny. Od tamtej pory regularnie pojawia się na szklanym ekranie. Na koncie ma role w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Ojciec Mateusz" czy "Na wspólnej". Wystąpiła też w "Listach do M. 3", "Listach do M. 4" oraz "Baby Bump". Obecnie możemy ją oglądać w serialu "Lulu" emitowanym na antenie Polsatu, gdzie wciela się w rolę Julii Makowskiej.

Ania Wojciechowska z "M jak miłość". Grały ją trzy aktorki

Wachowska dołączyła do obsady "M jak miłość" w 2013 roku. - Weronika ma ogromne doświadczenie w pracy z kamerą oraz talenty, które pozwolą scenarzystom uatrakcyjnić postać Ani Wojciechowskiej - mówiła w rozmowie z superseriale.pl Karolina Baranowska z produkcji serialu. Ostatni raz Weronika Wachowska pojawiła się w 1289 odcinku. Jej bohaterka mieszkała wówczas z matką zagranicą. Gdy Ania wróciła do Polski, w tej roli mogliśmy już zobaczyć Gabrielę Świerczyńską.

 

Młoda aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 961 osób. Weronika dalej może się pochwalić burzą rudych loków i uroczymi piegami. Wyrosła na piękną kobietę, ale wciąż można w niej rozpoznać uroczą Anię Wojciechowską. Wszystkie odcinki serialu są dostępne na vod.tvp.pl.

Więcej o: