Beyoncé w ciąży ważyła niemal 100 kg. "Spełnił się każdy mój koszmar". Jak odzyskała figurę?

Beyoncé po urodzeniu bliźniaków ważyła prawie 100 kg. Chcąc wrócić na scenę, postanowiła schudnąć i wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Na czym polegała jej dieta i jak wyglądała jej droga do wymarzonej formy?

Beyoncé od czasu do czasu stosuje dietę wegańską. Ona i jej mąż Jay-Z nawiązali nawet współpracę z firmą zajmującą się odżywianiem roślinnym. Kiedy więc ikona muzyki pop chciała zrzucić wagę po bliźniaczej ciąży przed jej głównym występem na festiwalu Coachella w 2018 roku, ponownie zdecydowała się przejść na dietę, lecz nie tylko. Jak wyglądała jej droga do wymarzonej sylwetki?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

Dieta Beyoncé. W jaki sposób wróciła do wymarzonej sylwetki sprzed ciąży?

Beyoncé jest mamą trójki dzieci. W 2012 roku na świat przyszła jej córka Blue Ivy, a w 2017 roku bliźniaki, Rumi i Sir Carter. Po urodzeniu ostatniej dwójki piosenkarka ważyła 218 funtów, czyli prawie 100 kilogramów. W swoim dokumencie na Netflix "Homecoming" Beyoncé ujawniła, że aby powrócić do wagi i sylwetki sprzed drugiej ciąży, zrezygnowała z wielu składników, które wcześniej miała w jadłospisie. Wszystko po to, aby przygotować się do powrotu na scenę, który nastąpił podczas popularnego festiwalu Coachella. 

 

Zasadniczo wszystko, co Beyoncé jadła przez te kilka miesięcy, to warzywa i owoce. Jak podaje portal Vox, gwiazda muzyki tłumaczyła, jakie pokarmy wyeliminowała ze swojej diety. - Miałam wrócić na scenę po urodzeniu bliźniaków. Byłam kobietą, która czuła, że moje ciało nie jest moje. Spełnił się każdy mój koszmar. Aby osiągnąć swój cel, ograniczałam się do braku chleba, węglowodanów, cukru, nabiału, mięsa, ryb, alkoholu. Głodziłam się — wyznała wokalistka.

Poza dietą Beyoncé także dużo trenowała, zwłaszcza choreografię, gdyż już w tym samym czasie trwały przygotowania do występu na Coachelli. Codzienne treningi i aktywność fizyczna tylko wspomogły jej drogę do idealnej sylwetki.

 

Beyonce schudła w 44 dni. Osiągnęła ten cel dzięki 22-dniowemu programowi odchudzającemu

Rok po zrzuceniu wagi, wokalistka wrzuciła do sieci film "22 days nutrition". Film zaczyna się od sceny, w której Beyoncé staje na wadze, a na wyświetlaczu widać, że piosenkarka ważyła wtedy 175 funtów, czyli około 79 kilogramów. Beyoncé skorzystała z 22-dniowego programu diety dwukrotnie, która została opracowana przez Marco Borgesa. Na filmie nigdzie nie pada konkretna liczba kilogramów, które udało się gwieździe ostatecznie zrzucić. Wiadomo jednak, że piosenkarka zmieściła się w ubrania sceniczne sprzed ciąży.

Więcej o: