Tiktokerka chwali się życiem u boku 63-latka. Dzieli ich 40 lat różnicy

Poznali się dzięki aplikacji randkowej. Jak sami wspominają, momentalnie połączyła ich wyjątkowa nić porozumienia. Choć Sias ma 23 lata, a Simonini 63, zakochani deklarują, że różnica wieku wcale im nie przeszkadza. Z pewną dozą sceptycyzmu odnoszą się do tego internauci.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Willos Sias i David Simonini to para, która największą popularność zdobyła na TikToku. Zakochani zwykle publikują treści, które ukazują barwne fragmenty ich życia codziennego. Okazuje się, że największą uwagę internautów przykuwa spora różnica wieku, która dzieli zakochanych.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Tiktokerka o swoim wybranku: "Ludzie myślą, że jest moim dziadkiem"

"Kowboj i anioł" - właśnie pod taką nazwą publikują treści na swoim profilu Willos Sias i David Simonini. Obecnie mają już ponad 156 tys. obserwatorów. W zamieszczanych filmikach widzimy na przykład wspólną wycieczkę na Bahamy, wyjścia do restauracji, wakacje i fragmenty życia codziennego. Choć Sias ma 23 lata, a Simonini 63, zakochani deklarują, że nie przeszkadza im taka różnica wieku. "Ludzie myślą, że mój narzeczony jest moim dziadkiem, a my po prostu jesteśmy zakochani" - powiedziała kobieta w jednym z zamieszczonych nagrań. 

Internauci podzieleni: "Dla mnie to nie jest zbyt normalne"

W ubiegłym roku słynna para z TikToka poinformowała swoich fanów o zaręczynach. 23-latka w oddzielnym filmiku pochwaliła się również swoim pierścionkiem z ogromnym brylantem. Pośród wielu komentarzy z gratulacjami i życzeniami szczęścia w nowym rozdziale życia, nie zabrakło również gorzkich słów krytyki. Mimo że para promienieje w swoim towarzystwie, niektórzy internauci oskarżają 23-latkę o to, że fascynuje ją głównie wystawne życie u boku zamożnego wybranka. 

To smutne, bo domyślam się, jak to się skończy. On zostanie ze złamanym sercem, ona dostanie swoje pieniądze i wyjdzie za mąż z miłości
Dla mnie to jednak nie jest zbyt normalne
Ah, no tak, on jest bogaty... To wiele wyjaśnia

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: