Lamparska zdradziła modowy patent, który stosuje od lat. "Traktować jako dopełnienie, a nie dodatek"

Magdalena Lamparska gościła ostatnio na pokazie Macieja Zienia, na którym wszystkie kreacje powstały na bazie jego archiwalnych projektów, skrawków materiału oraz ubrań z second-handów. Aktorka w wywiadzie podkreśliła, że dbanie o planetę jest dla niej również ważne. Podzieliła się swoim modowym trikiem, który stosuje.

Magdalena Lamparska to polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Zanim zajęła się aktorstwem, pracowała jednak jako modelka. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2007 roku w filmie "Jutro idziemy do kina". Zagrała w takich produkcjach jak "Kochaj", "Bogowie", "1800 gramów". Szersza publiczność zna ją z ról telewizyjnych w takich serialach jak: "39 i pół", "39 i pół tygodnia", "Hotel 52", "To nie koniec świata!". Lamparska prowadzi też profil na Instagramie, na którym chętnie dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego codziennego życia prywatnego i zawodowego. 

Zobacz wideo Monika Goździalska o Polakach. "Powinni mniej zazdrościć i nie wbijać noża w plecy"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Lamparska na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Zdradziła modowy trik

Na poniedziałkowym pokazie Zienia, który wpisywał się w ideę zrównoważonej mody, nie brakowało również znanych twarzy. Na premierze nowej kolekcji projektanta, zjawiła się też Magdalena Lamparska. Aktorka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że również korzysta z mody cyrkulacyjnej. Co więcej, zdradziła, że nawet na ścianki zdarza się jej chodzić w stylizacjach z drugiej ręki. W rozmowie z Dzień dobry TVN tłumaczyła: Ja również korzystam z takiej cyrkulacji odzieżą i moją szafę komponuję w taki sposób, żeby była bardzo uniwersalna i minimalistyczna. Właśnie dlatego moją szafę buduję w ten sposób, żebym zawsze do jakiejś stylizacji mogła ubrać buty, czy torebkę. Ta torebka i te buty były już na czerwonym dywanie. Garnitur jest oczywiście Maćka Zienia.

 

Jak Lamparska podchodzi do komponowania garderoby? Ubrania to dla niej coś więcej niż dodatek

Aktorka w trakcie tego samego wywiadu wyznała, że ubrania są dla niej nie tylko częścią modowej stylizacji, ale również dopełniają osobowość. Lamparska uważa, że dzięki garderobie jesteśmy w stanie pokazać własną osobę, a także kim jesteśmy i jaki charakter mamy. - Uważam, że czerwony dywan nie zobowiązuje do tego, żeby wychodzić tylko raz, tylko żeby traktować te rzeczy jako dopełnienie osobowości, a nie tylko dodatek albo jakiś polepszacz wyglądu. Staram się, żeby ubrania były przedłużeniem tego, kim jestem.

Więcej o: