Dorota Gardias pozuje w bikini. Fani nie wiedzą, gdzie podziać wzrok: "Przepiękna"

Dorota Gardias po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie. Tym razem pokazała się w czarnym bikini, które podkreśliło jej niesamowicie zgrabną sylwetkę. - Przepiękna kobieta z najładniejszymi nogami, jakie w życiu widziałem - komentują internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody oraz osobowości telewizyjnych w Polsce. Ku uciesze wielu fanek i fanów aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 239 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, za czym tęskni z czasów, kiedy nie była jeszcze mamą

Dorota Gardias w bikini. Fani: "Gorętsza niż słońce Sahary"

Ostatnio na instagramowym profilu Doroty Gardias pojawiło się nagranie, na którym prezenterka pogody pojawiła się ubrana w czarne bikini z narzutką i spódnicą z frędzli oraz turbanem na głowie. - "The Circle" to cykl artystycznych relsów, w którym staram się pokazać niezliczone oblicza kobiecości - tłumaczy autor wideo w opisie.

 

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautek oraz internautów, którzy nie mogą oderwać wzroku od Doroty Gardias:

Przepiękna kobieta z najładniejszymi nogami, jakie w życiu widziałem
Gorętsza niż słońce Sahary
Królowa pustyni
To jest takie piękne

- piszą.

Jak Dorota Gardias utrzymuje taką figurę? Od jakiegoś czasu robi jedną rzecz

Wiele fanek Doroty Gardias zastanawia się, co robi prezenterka pogody, że jest w tak fenomenalniej formie. - Jeżeli ktoś mieszka w bloku, to polecam chodzenie po schodach. Mistrzostwo świata. Naprawdę. Świetnie robi na uda, na pośladki. Spalamy kalorie, a oprócz tego jest lepsza wydolność. Mąż cię wkurzy, dziecko odrabia lekcje, a ty bierzesz trampeczki i cyk, cyk pół godziny. Najpierw chodziłam po jednym stopniu, a później co drugi, żeby pupa była zgrabniejsza - powiedziała w rozmowie z Plejadą. Ogromną uwagę zwraca także na to, co ląduje na jej talerzu. - 70 proc. sukcesu, jeśli chodzi o figurę, to dieta. Figurę robimy w kuchni, a mięśnie na schodach - dodała.

Więcej o: