Dzielą ich 43 lata różnicy. Ludzie mówili, że czyha na jego majątek. "Mam starą duszę, a on młodą"

Mówi się, że miłość nie ma wieku, a świetnym tego przykładem jest historia Eduarda Francisco Costantiniego i Eliny Fernandez. Pomiędzy małżonkami jest ponad 40 lat różnicy, ale kochają się i mimo krytyki ze strony otoczenia zdecydowali się pobrać.

Eduardo jest deweloperem z Argentyny, a jego majątek szacowany jest na miliard dolarów. Elina zaś jest modelką, która zrobiła międzynarodową karierę. Wiele osób z otoczenia pary wieszczyło im szybkie rozstanie, ale się pomylili. Małżonkowie są szczęśliwi i dumni ze swojego związku.

Zobacz wideo Beata Kozidrak planuje ślub? "Czy będzie lipa, to zobaczymy"

Jest od niej starszy o 43 lata. "Z nas dwojga Eduardo ma znacznie więcej energii"

Para poznała się w muzeum należącym do Eduarda, a dziewięć miesięcy później, w 2020 roku wzięli ekskluzywny ślub w Alver Palace. Elina miała wówczas 30 lat, a Eduardo 73. Znajomi pary sceptycznie podchodzili do ich związku i wieszczyli, że kobieta czyha na pokaźny majątek miliardera, ale ich podejrzenia się nie sprawdziły. Elina jest wziętą modelką, a jej międzynarodowa kariera sprawia, że sama może zapewnić sobie dostatnie życie.

 

Dzielą ich 43 lata różnicy, ale kobieta przyznaje, że nie przeszkadza jej wiek męża. — Ja mam starą duszę, a on młodą. Z nas dwojga Eduardo ma znacznie więcej energii. Czasami trudno za nim nadążyć — przyznała w jednym z wywiadów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małżonkowie pragną potomstwa. "Bycie mamą jest moim największym marzeniem"

Niedawno media obiegła informacja, jakoby para spodziewała się dziecka. Elina przyznaje, że od dawna marzyła o macierzyństwie i oboje są zgodni, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym pociecha przyjdzie na świat. — Bycie mamą jest moim największym marzeniem. Nigdy o nic nie proszę, bo jestem wdzięczna Bogu za moje wspaniałe życie i cudownego męża — powiedziała. Dodała także, że w ich domu od dawna są już przygotowane pokoje dla dzieci. 

Więcej o: