Pokazała, jak wyczyścić wannę na błysk bez szorowania. "Dlaczego o tym nie pomyślałam?"

Ignorowanie brudnej wanny tylko utrudnia jej późniejsze czyszczenie. Usunięcie osadów i zanieczyszczeń wcale nie musi wiązać się ze żmudną czynnością pochłaniającą czas. Internautka podzieliła się sprytnym sposobem, jak bez wysiłku i szybko wyczyścić wannę na błysk.

Aplikację TikTok wyróżnia to, że w pełni bazuje na krótkich formach wideo, które pozwalają w zwięzły sposób przekazać nawet złożone treści. W sieci coraz większą popularnością oprócz tanecznych formatów cieszą się profile osób, które dzielą się z internautami sprawdzonymi sposobami na ułatwienie sobie codziennych czynności, w tym sprzątania wanny.

Zobacz wideo Ola Nowak: Wolałabym umyć wszystkie publiczne toalety w Warszawie niż ten jeden talerz [Lista Plotka]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak umyć wannę w szybki sposób? Zrobisz to bez wysiłku i bólu pleców

Pewna użytkowniczka TikToka, funkcjonująca pod nazwą @bossladycleaninghacks na co dzień pracuje jako pani sprzątająca. Na swoim profilu w sieci chętnie dzieli z obserwatorami trikami i metodami na sprzątanie i czyszczenie brudnych powierzchni w domu. W jednym z klipów skupiła się na zaprezentowaniu sposobu na mycie wanny bez potrzeby nadwyrężania pleców, gdyż sztuczka opiera się na użyciu własnych nóg. Jak sama kobieta przyznała w treści filmu, jest to dobre rozwiązanie dla "leniwych osób". 

  1. Wylej na powierzchnię wanny sporą ilość środka czyszczącego.
  2. Umieść materiałową ściereczkę pod butem.
  3. Poruszaj nią za pomocą stóp po zabrudzonej powierzchni.
  4. Na koniec spłucz ciepłą wodą i gotowe.

"Leniwe sprzątanie" wanny podbija sieć. Internauci są wdzięczni za pokazanie tego sposobu

Nagranie opublikowane przez użytkowniczkę TikToka błyskawicznie stało się hitem w sieci. Od momentu udostępnienia na profilu, wyświetlono je niemal 3,7 miliona razy. W sekcji komentarzy pod klipem nie brakuje słów zaskoczenia, a także podziękowań, za zaprezentowanie nowego sposobu do przetestowania podczas czyszczenia wanny. Internauci podzielili się swoimi przemyśleniami pod nagraniem.

Dlaczego nigdy o tym nie pomyślałam?
To nie jest leniwe sprzątanie. To jest sposób, aby nie zrujnować sobie pleców podczas sprzątania.
Pracuj mądrzej, nie ciężej.
Przy okazji robisz trening.
Więcej o: