76-latka pokazała się w kostiumie kąpielowym: "Wow!". Ludzie nie mogą oderwać wzroku

Choć na Instagramie czy TikToku znajdziemy w większości raczej młodszych użytkowników, nie brakuje też aktywności osób starszych. Jedną z nich jest 76-letnia Candace, która chętnie pokazuje się w internecie. Nie wszystkim jednak odpowiada to, co publikuje.

Candace to 76-letnia kobieta, która prowadzi prężnie rozwijające się kontro na TikToku. Do tej pory zgromadziła na nim prawie 100 tysięcy obserwujących. Na jej profilu znajdziemy nagrania, na których pokazuje zarówno swoje aktywności, np. jogę, jak i rozmaite stylizacje. Jej szafa pełna jest dopasowanych, lecz stylowych ubrań, a ona sama zestawia je w bardzo szykowny sposób. 

Zobacz wideo Monika Goździalska o Polakach. "Powinni mniej zazdrościć i nie wbijać noża w plecy"

76-latka pozuje w stroju kąpielowym

Jakiś czas temu opublikowała nagranie, w którym pozuje w czarnym, dopasowanym kostiumie kąpielowym. Trzeba przyznać, że w tym jednoczęściowym outficie wygląda naprawdę bardzo korzystnie. Tego samego zdania są także jej obserwatorzy. W komentarzach czytamy między innymi, że jest inspiracją dla wielu osób.

Jesteś definicją starzenia się z klasą. Ależ inspiracja!
Wow! Przepiękna!
Wyglądasz absolutnie fantastycznie. Nie zwracaj uwagi na hejterów.

"Masz 60 lat. Nie powinnaś nosić takich rzeczy"

A jak się okazuje, tych jest niemało. Do kobiety docierają krzywdzące słowa, że powinna się wstydzić tak pokazywać w tym wieku. Ona jednak nic sobie z tego nie robi. Opublikowała nawet post poświęcony takim właśnie komentarzom. Na filmiku czytamy jeden z nich: "Masz 60 lat. Nie powinnaś nosić takich rzeczy". Ona z kolei odpowiada: "W zasadzie to mam 75" i nonszalancko obraca się na pięcie, prezentując nienaganną stylizację i jeszcze bardziej nienaganną sylwetkę.

Pod tym filmikiem obserwatorzy Candace również nie szczędzili jej komplementów. Na kobietę spłynęła cała lawina pozytywnych komentarzy. Z pewnością niejedna osoba urosłaby o 10 centymetrów po przeczytaniu takich słów w swoim kierunku.

Dzięki tobie już nie boję się zestarzeć.
Szczerze, co jest złego w tym, jak ona się ubiera? Jej styl jest bardzo prosty i elegancki i wygląda w tym pięknie!
Mam 19 lat. Nie wyglądam w połowie tak dobrze, jak ona.
Królowa!

- czytamy.

Więcej o: