Halle Berry już tak nie wygląda. Pochwaliła się nową fryzurą. Po pixie cut nie ma śladu. "Bogini"

Halle Berry zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem. 56-letnia hollywoodzka gwiazda pożegnała popularną fryzurę pixie cut, która od jakiegoś czasu była jej znakiem rozpoznawczym. Jak dziś wygląda? "Niesamowicie", piszą internauci.

Halle Berry to niekwestionowana gwiazda, która ma na koncie wiele filmowych ról. Grała dziewczynę Jamesa Bonda, a także wzięła udział w takich produkcjach, jak "X-Men", "John Wick", czy "Sylwester w Nowym Jorku". Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 8,5 mln osób. Niedawno pochwaliła się nową fryzurą.

Zobacz wideo Jacek Szawioła układał włosy Dudzie. "Chyba wszyscy daliśmy się nabrać"

56-letnia Halle Berry pochwaliła się nową fryzurą. Wrzuciła zdjęcie z wakacji w Meksyku

Aktorka uznana w 2002 roku przez magazyn "People" za jedną z 50. najpiękniejszych osób na świecie, od jakiegoś czasu kojarzona była z modną fryzurą w stylu pixie cut, czyli włosami krótko ostrzyżonymi z tyłu i po bokach oraz z dłuższym przodem. Takie uczesanie często nazywane jest fryzurą "na chłopaka" i jest hitem ostatnich sezonów. Halle Berry długo była związana z takim wizerunkiem, ale na najnowszym zdjęciu widzimy ją w dłuższych włosach.

 

Gwiazda spędza wakacje w Meksyku. Na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym pokazała nową fryzurę. Postawiła na kosmyki w naturalnym kolorze z luźno opadającymi lokami i naturalnym skrętem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani nie mogą oderwać wzroku. "Wyglądasz niesamowicie"

Zdjęcie polubiło ponad 67 tysięcy osób i zebrało ponad 1200 komentarzy. Pod postem internauci i internautki zachwycają się nowym wyglądem gwiazdy. Ich zdaniem takie włosy świetnie pasują do aktorki.

 
Widać, że jesteś szczęśliwa. 
Loki z twoimi okularami prezentują się świetnie!
Bogini.
Wyglądasz niesamowicie.
Jesteś moją inspiracją.
Znowu w długich włosach. Super!
Twoje włosy są cudowne.
Więcej o: