Pokazała trudną drogę do wymarzonej sylwetki. Fani zachwyceni. "Wyglądasz wspaniale"

Joan MacDonald to 77-letnia trenerka personalna. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 1,8 miliona użytkowników. Kilka ostatnich zdjęć zaskoczyło fanów kobiety. Pokazała na nich, jak wyglądała kilkadziesiąt lat temu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeden z ostatnich postów Joan MacDonalad podbił serca fanów. 77-letnia influencerka pokazała na nim swoją metamorfozę. Różnica w wyglądzie kobiety jest kolosalna. Jak bardzo zmieniła się w niecałe 4 dekady?

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Joan MacDonald jest 77-letnią trenerką personalną. Jej metamorfoza robi wrażenie

Jeszcze 7 lat temu Joan MacDonalnd ważyła 90 kg i brała leki na nadciśnienie. Pewnego dnia jej córka namówiła ją na wprowadzenie drastycznych zmian w swoim życiu. Kobieta zaczęła ćwiczyć i poprawiła swoją dietę. Nauczyła się także korzystać z technologii, aby ułatwić swoją drogę do celu. Dzięki ciężkiej pracy, wsparciu bliskich i kilku użytecznych aplikacji znacznie poprawiła swoje zdrowie, zrzuciła zbędne kilogramy i całkowicie zakochała się w aktywności fizycznej. Dziś ma 77 lat i czuje się lepiej niż 4 dekady temu. Joan jest także trenerką personalną. Swoją metamorfozę opisała w książce zatytułowanej "Flex your age".

Przemiana 77-latki stała się hitem internetu. Joan nauczyła się korzystać z mediów społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje już ponad 1,8 miliona użytkowników. Jak sama przyznaje, dziś czuje się i wygląda o niebo lepiej. Z tego powodu często udostępnia zdjęcia dokumentujące jej metamorfozę.

"Codziennie mnie motywujesz do zmiany na lepsze". Fani są zachwyceni przemianą Joan

"Nigdy nie wierz w to, że nie możesz odwrócić losu" napisała Joan pod jednym z ostatnich zdjęć. Fotka to kolaż, na którym porównuje swój dzisiejszy wygląd do tego, jak prezentowała się 39 lat temu. Różnica od razu rzuca się w oczy. Kobieta jest o wiele chudsza, a w miejscu tłuszczu pojawiły się wyraźnie zarysowane mięśnie. Joan przyznaje również, że pomaganie ludziom w dojściu do ich wymarzonej sylwetki daje jej ogromną satysfakcję.

Teraz staram się dalej nieść płonący we mnie ogień i rozpalić po drodze jak najwięcej świec

- podkreślała w poście.

 

Fani docenili wysiłek kobiety oraz jej wsparcie dla innych. W komentarzach pod postem spotkamy się z ogromem pozytywnych opinii użytkowników platformy. Wielu z nich podkreśla, że przemiana Joan jest dla nich jedną z największych inspiracji.

Wyglądasz wspaniale
Codziennie mnie motywujesz do zmiany na lepsze
WOW! Jesteś niesamowita Joan
Więcej o: