Poleciała na operację do Turcji. Doszło do niewyobrażalnej tragedii. "Podjęła odważną decyzję"

Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Turcji. Przybywa również osób, które jeżdżą tam na poważniejsze operacje. Jednym z głównych powodów są niższe niż w Europie koszty. Co jakiś czas słyszymy o zabiegach, które kończą się tragedią. Niestety dramat ten dotknął również pewną kobietę z Wielkiej Brytanii.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Izabela Macudzińska pokazała się po operacji w Turcji - plastry i wycięte powieki

Tragiczną historię 38-letniej Leanne Michelle z Manchesteru opisały zagraniczne media. Brytyjka poleciała do Stambułu na operację tzw. zmniejszenia żołądka. Jak opisują brytyjskie portale, decyzję 28-latki o tym, żeby poddać się zabiegowi, poprzedzały wieloletnie próby walki o zdrowie innymi metodami oraz gruntowne przemyślenia.

- Leanne walczyła ze swoją wagą przez wiele lat i podjęła odważną decyzję o operacji rękawa żołądka, ponieważ wierzyła, że poprawi to jej zdrowie i jakość życia jej i dzieci - mówiła jej siostra, Amy.

Poleciała na operację zmniejszenia żołądka do Turcji. Finał był tragiczny. "Pozostawiła po sobie ogromną pustkę"

Leanne Michelle przyleciała do Stambułu 30 czerwca, operacja zaplanowana była na 1 czerwca. Do Turcji przylecieli także jej najbliżsi, chcą towarzyszyć jej od pierwszych godzin po zabiegu. Okazało się jednak, że kobieta po operacji już się nie obudziła. Lekarze przekazali rodzinie Leanne tragiczną wiadomość o jej śmierci.

Jak piszą bliscy zmarłej na platformie Gofoundme.com, 38-latka osierociła trójkę dzieci w wieku 9,14 i 16 lat. Pieniądze ze zbiórki prowadzonej na portalu przeznaczone są m.in. na pogrzeb i wsparcie jej dzieci.

Trójce dzieci, jej rodzinie i przyjaciołom nie będzie łatwo przejść dalej, ponieważ pozostawiła po sobie ogromną pustkę, ale wierzymy, że będziecie chcieli wesprzeć kobietę, która wspierała wszystkich, gdy tylko poprosili o pomoc

- napisano.

Źródla: https://www.gofundme.com/f/leanne-michelle

Więcej o: