Chce być ojcem, ale nie jest gotowy na posiadanie dziecka. Przekazał spermę obcej kobiecie. "Zaciera ślady"

"Domyślam się, że oszukiwał i nie korzystał z ochrony. Pewnie próbuje zatrzeć ślady na wypadek, gdyby za kilka tygodni do twoich drzwi zapukała kobieta, mówiąc, że jest w ciąży." Dla internautów sprawa jest prosta, adwokat i rozwód z orzeczeniem o winie. W takich sytuacjach nie daje się drugiej szansy.
Zobacz wideo Majdan oskarży Dodę? "To sprawa opierająca się o zniesławienie i zaangażowanie w to prawników"

Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność. Dziecko nie jest zabawką, którą możemy oddać do sklepu lub przekazać komuś, gdy nam się znudzi lub poczujemy się zbyt zmęczeni. Rodzicielstwo to jeden z tematów, który obowiązkowo należy przegadać, gdy nasz związek zaczyna przybierać poważną formę. Szczęśliwy i udany związek to ten, w którym para ma wspólne cele i żadne zachowanie nie jest przekroczeniem granic drugiej połówki. To ważne, by w kwestiach istotnych mieć do siebie zaufanie i niczego nie ukrywać. 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Według kobiety takie sprawy podejmuje się we dwoje, a nie za placami drugiej osoby

Pewna kobieta zwierzyła się anonimowo na Reddicie, że zachowanie jej partnera, z którym tworzy związek od 10 lat dało jej mocno do myślenia, jeśli chodzi o ich dalszą wspólną przyszłość. Chciała poznać opinie internautów i sprawdzić czy aby nie przesadza, choć intuicja podpowiadała jej, że to ona ma rację. Para jest rok po ślubie. Obydwoje czują potrzebę posiadania dziecka i chcieliby zostać rodzicami, ale mają świadomość, że to nie jest najlepszy czas. Kobieta wyjaśnia, że mają jeszcze do spłacenia kredyty studenckie, a do niedawna jej partner był bezrobotny. To nie jest najlepszy moment na dziecko. Jej mąż się z tym zgadza, ale jednocześnie czuł ogromną potrzebę bycia ojcem już teraz. Przyznał się żonie, że jakiś czas temu zamieścił na jakimś internetowym forum swoje ogłoszenie o chęci oddania spermy i zgłosiła się do niego jakaś kobieta. Wymienili się danymi i umówili się na spotkanie.

Chce być ojcem, ale nie jest gotowy na posiadanie dziecka. Przekazał spermę obcej kobiecieChce być ojcem, ale nie jest gotowy na posiadanie dziecka. Przekazał spermę obcej kobiecie reddit.com

"Pewnie próbuje zatrzeć ślady..."

Mąż przyznał, że do spotkania doszło. Do przekazania spermy również, ale zapewnił że nie odbyło się to fizycznie. Kobieta po tym wyznaniu czuje się zła i oszukana. Uważa, że takich rzeczy nie załatwia się za plecami drugiej osoby. Choć mąż zapewnia, że chce wszystko naprawić i odzyskać zaufanie kobiety, ona sama nie jest pewna, czy jest do tego zdolna. Pod postem wypowiedziało się sporo internautów, dla większości z nich to wyjątkowo czytelna "czerwona flaga", po której kobieta nie powinna dawać mężowi drugiej szansy.

Domyślam się, że oszukiwał i nie korzystał z ochrony. Pewnie próbuje zatrzeć ślady na wypadek, gdyby za kilka tygodni do twoich drzwi zapukała kobieta, mówiąc, że jest w ciąży. Wyjaśnił Ci już sytuację. „Oddał" swoją spermę.
Nawet jeśli jego historia jest prawdziwa (a myślę, że tak nie jest), to nadal jest to poważna zdrada, a on zrujnował jej zaufanie. To nie jest rodzaj decyzji, którą można podjąć bez omówienia jej z partnerem.
Nie daj się nabrać i zacznij zbierać dowody.
Zgoda. Podjął ważną życiową decyzję po tym, jak mieliście zostać partnerami. Złamał to zaufanie i nie przejmował się tym, jak może to wpłynąć na ciebie i twoje małżeństwo.
Hm..., jest jakaś szansa, że ??to niezwykle kreatywny sposób na wyjaśnienie romansu?

Źródło: reddit.com

Więcej o: