Pochwalili się jak świętują 115 urodziny babci. Filmik hitem w sieci, ale zdania podzielone

Osiągnąć taki wiek to wielka duma i radość, zwłaszcza dla najbliższych. Internauci jednak są przerażeni, że przychodzi w życiu taki moment, gdy pomimo tego, że żyjemy jesteśmy zdani całkowicie na łaskę wszystkich dookoła. To uczucie może przerażać.
Zobacz wideo Sławomir napisał piosenkę specjalnie na swoje 40. urodziny. "To już jest przekroczenie pewnej granicy i kryzys wieku średniego"

Urodziny to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w całym roku. Wielu dorosłych nie lubi liczyć upływających lat i kiedy wyrastają z dziecięcej radości spowodowanej oczekiwaniem na tort i prezenty, przechodzą na świętowanie swoich imienin. Ale nie wszyscy. Dla wielu, urodziny to wciąż powód do celebrowania, tym bardziej kiedy mają z kim. Co roku odśpiewane "Sto lat", pomyślenie życzenia i zdmuchnięcie świeczek na torcie to magiczna i wyjątkowa chwila. Często wtedy w głowach babć czy dziadków pojawiają się myśli, czy to przypadkiem nie ostatnie świętowanie w ich życiu.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Osiągnięcie 100 lat kiedyś było czymś spektakularnym, obecnie zdarza się już nieco częściej

W głowach dzieci, szczególnie podczas świętowania urodzin dziadków i pradziadków, pojawiają się myśli o tym jakie oni mogą mieć w ogóle marzenia, no i co śpiewa się wtedy, gdy magiczne 100 lat zostanie przekroczone. Trzeba przyznać, że z roku na rok coraz częściej słyszy się o staruszkach dożywających sędziwego wieku, kiedyś to był wielki wyjątek. To wspaniale, gdy tacy staruszkowie mają wokół siebie bliskich, którzy mogą być z nimi, by uczcić kolejne urodziny. Nie każdy w dzisiejszych czasach jest otoczony opieką najbliższych. 

 

Zdania internautów są mocno podzielone po obejrzeniu tego filmiku

Wiele rodzin nie wyobraża sobie, że jakiegoś członka ich rodziny mogłoby zabraknąć. Bardzo dbają o to, by nagrywać i uwieczniać wszystkie ważne chwile, tak by później mieć piękną pamiątkę. Tak zrobiła również pewna rodzina, która pochwaliła się w sieci filmikiem ze świętowania aż 115 urodzin swojej babci. I z jednej strony to niezwykłe szczęście móc cieszyć się takim wiekiem, ale według wielu internautów to jak bycie uwięzionym we własnym ciele. Oglądając filmik, czują się przerażeni, że przyjdzie kiedyś taki moment, w którym mogą być przykuci do łóżka, a jedyne co będzie im dane to poruszyć ręką, mrugnąć oczami i ewentualnie wypowiedzieć jakieś proste, pojedyncze słowa. 

Czy jest sens żyć w takim stanie?
Mam 19 lat, ale nie jestem tak szczęśliwa jak ta staruszka. To niesamowite.
Dotarcie do tego wieku i wciąż posiadanie wokół siebie rodziny, która o was pamięta i chce z wami świętować to największe osiągnięcie. Wciąż jest w stanie czuć szczęście mając 115 lat i umrze szczęśliwa. 
Więcej o: