Małgorzata Kożuchowska na zmysłowych zdjęciach. Fani: "Czym starsza, tym piękniejsza"

Małgorzata Kożuchowska wie, jak sprawić, by fani nie mogli oderwać od niej wzroku. Tym razem podzieliła się zdjęciami, na których "wygląda jak milion dolarów". Tylko na nią spójrzcie! - "Ideał piękna", "Aż brak tchu" - zachwycają się internauci.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Choć bardzo ceni sobie prywatność, prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdradza sekret sylwetki. "Jeśli chcesz mieć formę, mając 50 lat..."

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła zdjęciami. "Wygląda jak milion dolarów"

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska opublikowała post, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami po zakończonym sezonie pracy w teatrze. - Sezon teatralny kończy się tak jak rok szkolny. W czerwcu. Przychodzą wyczekane wakacje i pierwsze wolne dni, w których na początku trudno się odnaleźć po tylu wypełnionych pracą intensywnych miesiącach. Próbuję odpoczywać. Wiem, że to ważne. Przestawić głowę i ciało na inne tory, wolniejszy rytm. Uspokoić serce i emocje, którymi wypełniałam każde przedstawienie. Zwolnić i usłyszeć siebie. Czego mi trzeba, czego mi brakuje, za czym tęsknię. Pozwolić sobie na ciszę. Żeby móc dawać trzeba też nauczyć się brać. To trudne. To był piękny sezon! Dziękuję! - napisała. Do posta dołączyła dwa zdjęcia, które zachwyciły internautki oraz internautów.

 
Piękna!
Małgosiu, ach, co za zdjęcia!
Ideał piękna 
Gosia jak Thomas Anders... czym starsza, tym piękniejsza!!!
Zjawiskowa
Zmysłowo
Łoooł! Przepięknie pani wygląda. Aż brak tchu, jak się widzi tak cudowną kobietę
Wow mega seksi wyglądasz
Wygląda jak milion dolarów

- piszą.

Jak Małgorzata Kożuchowska dba o swój wygląd? Na jedną rzecz w jej diecie nie ma miejsca

Małgorzata Kożuchowska jest inspiracją dla wielu swoich fanek, które zachwycają się jej wyglądem i dopytują nie tylko o stylizacje, lecz także sposoby pielęgnacji czy dietę. Aktorka nie ukrywa, że od lat zwraca uwagę na to, co ląduje na jej talerzu. - Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy (...) Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach - powiedziała kiedyś na Instagramie.

A jak dba o wygląd swojej cery? - Suplementacja, uważam, że jest bardzo dobra, nieszkodliwa i służy zdrowiu, a oprócz tego właśnie również i urodzie. A oprócz tego wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow any-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie. Od czasu do czasu mezoterapia, masaż Kobido - zdradziła w rozmowie z Party.pl.

Więcej o: