Mężczyzna niespodziewanie odwołał ślub. Narzeczona ukrywała przed nim swoją przeszłość

Co jakiś czas nagłaśniane są rozstania par, do których doszło tuż przed ślubem. Taką historię przedstawił niedawno serwis "Daily Star". Wcześniej została ona szczegółowo opisana na forum Reddit. W czasie imprezy zaręczynowej doszło do skandalu, przez który rozpadł się związek narzeczonych.

Przyjęcia zaręczynowe cieszą się w wielu krajach dużą popularnością. Jak poinformował serwis "Daily Star" w czasie jednej z tego typu imprez jakiś czas temu doszło do nieprzyjemnej sytuacji, przez którą rozpadł się związek narzeczonych. Okazało się, że przyszła panna młoda ukrywała przed partnerem swoją zawodową przeszłość.

Zobacz wideo Jak pokolenie Z wyobraża sobie ślub?

Związek rozpadł się w czasie przyjęcia urodzinowego

Główną bohaterką artykułu "Daily Star" jest kobieta, która twierdzi, że zniszczyła przyjęcie urodzinowe swojej szwagierki. Wszystko dlatego, że pochwaliła przyszłego pana młodego za ogromną otwartość. Mówiąc to miała na myśli przeszłość jego narzeczonej. Mężczyzna był zaskoczony tymi słowami i zupełnie nie wiedział, o co chodzi. Później zorientował się, że partnerka ukrywała przed nim informacje na temat tego, czym zajmowała się w przeszłości. 

Zerwał zaręczyny i odwołał ślub

Okazuje się, że kobieta w przeszłości zarabiała publikując erotyczne nagrania i zdjęcia na jednym z portali. Jej narzeczony, gdy się o tym dowiedział, był w ogromnym szoku. Jak przyznał, nie miał pojęcia o profesji swojej partnerki. Dlatego też zerwał z nią zaręczyny i odwołał ślub. A impreza zaręczynowa, jak łatwo domyślić się, dobiegła końca. 

Po ujawnieniu tej informacji niedoszła panna młoda opuściła przyjęcie we łzach. Natomiast jej szwagierka, która podzieliła się historią na forum, została oskarżona przez innych gości o zniszczenie związku zakochanych. Ona widzi to jednak inaczej. - Nic by takiego się nie stało, gdyby nie ukrywała swojej przeszłości - podsumowała.

Więcej o: