Joanna Krupa pokazała nową fryzurę. Zdecydowała się na ostre cięcie. "Wyglądasz jak Heidi Klum"

Joanna Krupa przez wiele osób jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda postanowiła zmienić fryzurę i zaskoczyła fanów nową odsłoną. Jak wam się podoba?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Joanna Krupa już w wieku 13 lat została zapisana do szkoły dla modelek. Później zaczęła pracować jako fotomodelka i pojawiła się na okładkach wielu magazynów na całym świecie. Od 13 lat jest jurorką i gospodynią programu TVN "Top Model". Gwiazda jest obdarzona delikatną urodą, ma niebieskie oczy i blond włosy. Postanowiła jednak poeksperymentować z fryzurą i zdecydowała się obciąć grzywkę.

Zobacz wideo Joanna Krupa mówi, czy „Top Model" jest reżyserowane. Wymowna odpowiedź

Joanna Krupa zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę

Na najnowszym filmiku na swoim profilu na Instagramie Joanna pozuje w nowej fryzurze. Pozostała wierna długim blond włosom, ale postanowiła skrócić je z przodu i stać się posiadaczką grzywki. Wybrała curtain bangs, czyli grzywkę rozchodzącą się na boki, delikatnie okalającą oczy.

Czas na zmianę w życiu.

- podpisała nagranie Krupa. Takie cięcie już od kilku sezonów pozostaje w modzie. Nie wymaga długiej stylizacji, optycznie wysmukla twarz i podkreśla kości policzkowe.

 

Metamorfoza Joanny Krupy. Wygląda jak niemiecka modelka

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od fanów. Zgodnie stwierdzili, że w tych włosach Joanna Krupa przypomina Heidi Klum. Kilka osób nawet się pomyliło i było pewnych, że to zdjęcie Heidi. Internauci uważają, że modelce bardzo pasuje nowa fryzura i że wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej. Curtain bangs to świetna propozycja dla osób, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie, ale boją się drastycznej zmiany. Grzywka dodaje charakteru i sprawia, że twarz prezentuje się zupełnie inaczej.

Wyglądasz jak Heidi Klum.
Myślałam, że to Heidi dodała zdjęcie.
Super ta grzywka.
Jak anioł, który z każdym dniem wygląda lepiej.
Mam obsesję na punkcie twoich włosów.
Więcej o: