Myślała, że wygrała los na loterii. Po odkryciu prawdy osłupiała. "Pieniądze sprawiają, że wariujesz"

Swoją śmieszną pomyłkę Aishwarya opisała w jednym z nagrań, które zamieściła na TikToku. Australijka wyznała, że pewnego dnia kupiła los na loterii Powerball, w której można było wygrać 76 milionów funtów
Zobacz wideo Zobacz wideo: Czy Jacek Szawioła uzależnił się od sławy? "Sławnym zostaje się pokazując d**ę na TikToku"

Przeczuwała, że tym razem może mieć wielkie szczęście. I na początku tak się właśnie wydawało. Podekscytowana TikTokerka wyznała, że jej "serce wali jak cholera" przed odczytaniem zwycięskiego losowania. Odczytała na głos liczby. Według niej był to numerek 1414. Dostrzegła, że te same cyfry widnieją na jej kuponie.

Na początku wpadła w euforię. - Wygrałam na loterii! Nie żartuję, ale mi serce bije! - cieszyła się. Jednak dosłownie kilka minut później dodała aktualizację swojego nagrania. Okazało się, że liczby, które pasowały do jej liczb...były jedynie numerem losowania - a nie "szczęśliwym numerkiem". - Jestem tak głupia... - powtarzała.

Miałam już cały plan. Miałam wpłacić na akcję charytatywną, kupić kolejny dom, podróżować, rzucić moją pracę...Wow, pieniądze naprawdę to robią. Pieniądze naprawdę sprawiają, że wariujesz

- powiedziała. - Co mnie opętało, ze myślałam, że mogłabym wygrać? Co mnie opętało że myślałam, że wygrałam?! Widzicie, oto dlatego nie gram na loterii! - dodawała. TikTokerka zaczęła również obwiniać się za "swoją głupotę". Internauci byli jednak dla niej łaskawi i pocieszali ją pisząc, że następnym razem na pewno jej się poszczęści. Spotkała się z wyrozumiałymi i miłymi reakcjami, a komentujący przyznawali, że bardzo ich rozśmieszyła.

Wszyscy tam byliśmy, kochana
Dziewczyno, sprawiłaś, że śmiałam się na głos.Mam nadzieję, że w następnej grze ci się poszczęści!
Mam nadzieję, że wygrasz następnym razem! 
Jest ok, życzę więcej szczęścia następnym razem 
Już miałem pytać, czy mógłbym dostać milion!

- żartowali internauci w komentarzach pod filmem.

Źródło: TikTok

Więcej o: